Augalų lempa LED Full Spectrum, 15 LED, vidaus, laikmatis
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | Z7901 |
| Produkto numeris | 1538900010 |
| EAN | 8592920151266 |
Patobulintas turinys
Šviesa sveikam augalų augimui ištisus metus
Auginimo lempos suteikia augalams reikalingą šviesą, kai jos trūksta patalpose arba žiemos mėnesiais. Dėl modernios LED technologijos jos imituoja natūralią dienos šviesą, skatina sveiką augimą ir leidžia išlaikyti žoleles, kambarinius augalus ir sukulentus puikios būklės ištisus metus. Jos yra idealus sprendimas tiems, kurie nori turėti namuose šviežią žalumą, nepriklausomai nuo saulės kiekio.
AUGIMO SKATINIMAS VISUS METUS - Augalai gerai auga net žiemą ir tamsioje patalpoje.
VISAS SPEKTRAS LED ŠVIESA - Imituoja natūralų saulės spektrą.
GERESNĖ AUGALŲ SPALVA, FORMA IR VITALITETAS – Lapai yra tvirtesni, sveikesni ir sodriai žali.
EKONOMIŠKAS VEIKIMAS – Mažas energijos suvartojimas ir ilgas LED diodų tarnavimo laikas.
Šviesa sveikam augalų augimui
LED auginimo lempa Z7901 yra kompaktiškas, elegantiškas ir techniškai ištobulintas sprendimas kambarinių augalų, prieskoninių augalų ir sukulentų augimui namuose skatinti. Dėl visų spektro baltos ir raudonos LED šviesos derinio augalams suteikiamas būtent toks spektras, kurio jiems reikia fotosintezei, stiprių šaknų formavimui, sveikam lapų augimui ir gausiam žydėjimui.
Visas spektras LED šviesa – saulės spindulių pakaitalas
Lempos širdis – visas šviesos spektras nuo 400 iki 700 nm, kuris tiksliai imituoja natūralią saulės šviesą:
- 10 baltos LED imituoja dienos šviesą, skatina fotosintezę ir užtikrina natūralų išvaizdą bei sodrią lapų spalvą
- 5 raudonos LED pagreitina lapų ir stiebų augimą, skatina šaknų augimą ir stimuliuoja
Ši kombinacija yra ideali visų metų auginimui, ypač žiemos mėnesiais, tamsesnėse patalpose arba į šiaurę orientuotuose butuose. Augalai nėra ištęsti, bet auga kompaktiškai, tvirtai ir sveikai.
Ideali auginimo lempos vieta
Šią auginimo lempą galite pastatyti praktiškai bet kur, kur augalams trūksta natūralios dienos šviesos. Ji puikiai tinka svetainėms, miegamiesiems, darbo kambariams, biurams ir virtuvėms – pavyzdžiui, ant darbo stalo, lentynos ar palangės. Ji taip pat idealiai tinka į šiaurę orientuotoms patalpoms, tamsesnėms interjero kampelėms, butams be balkono arba patalpoms, kuriose augalai neturi prieigos prie saulės visą dieną. Dėl kompaktiškų matmenų ir nepastebimo dizaino ji taip pat atrodo kaip stilingas interjero aksesuaras.
| tamsėjimas | ne |
|---|---|
| įmontuota įkraunama baterija | ne |
| spalva | baltas |
| šviesos srautas | 235 lm |
| šviesi spalva | diena balta/raudona |
| maitinimas | 5 W |
|---|---|
| USB prievadas | ne |
| elektros energijos adapteris pridėtas | ne |
| maitinimo šaltinio tipas | USB |
| elektros energijos adapteris | USB-A laidas |
| LED lustas | – |
| elektros tiekimo laido ilgis | 1,5 m |
| energijos efektyvumo klasė | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 85 |
| senėjimo faktorius | – |
| IP kategorija | IP20 |
| medžiaga | plastikas + metalas |
| maks. energija | 5 W |
| įtampa | 5 V DC/2 000 mA |
| gyvsidabrio talpa | – |
| lizdas (lempos laikiklis) | – |
| LED skaičius | # |
| jungimo ciklų skaičius | 12 500 |
| pasirengimo greitis iki 100 % | – |
| spalvos temperatūra | 3 500 K |
| energijos faktorius | – |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| matmenys | 110 × 110 × 220 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| energijos efektyvumo klasė (nuo 2021-09-01) | – |