Augalų lempa LED Full Spectrum, 21 LED, vidaus, laikmatis
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | Z7905 |
| Produkto numeris | 1538900050 |
| EAN | 8592920151341 |
Patobulintas turinys
Šviesa sveikam augalų augimui ištisus metus
Auginimo lempos suteikia augalams reikalingą šviesą, kai jos trūksta patalpose arba žiemos mėnesiais. Dėl modernios LED technologijos jos imituoja natūralią dienos šviesą, skatina sveiką augimą ir leidžia išlaikyti žoleles, kambarinius augalus ir sukulentus puikios būklės ištisus metus. Jos yra idealus sprendimas tiems, kurie nori turėti namuose žalią augmeniją, nepriklausomai nuo saulės kiekio.
AUGIMO SKATINIMAS VISUS METUS - Augalai gerai auga net žiemą ir tamsioje patalpoje.
VISAS SPEKTRAS LED ŠVIESA – Imituoja natūralų saulės spektrą.
GERESNĖ AUGALŲ SPALVA, FORMA IR VITALITETAS – Lapai yra tvirtesni, sveikesni ir sodriai žali.
EKONOMIŠKAS VEIKIMAS – Mažas energijos suvartojimas ir ilgas LED diodų tarnavimo laikas.
Elegantiška auginimo lempa, kuri praskaidrins interjerą ir jūsų augalus
Auginimo lempa Z7905 yra idealus dizaino apšvietimo ir funkcinės augalų augimo paramos derinys. Ji sukurta moderniems interjerams, kuriuose be sveiko augalų augimo svarbų vaidmenį atlieka ir estetika. Puikiai tinka svetainėms, darbo kambariams, biurams, registratūroms ir kavinėms – visur, kur trūksta dienos šviesos.
Idealiai tinka:
• kambarinių augalų tamsesniuose interjeruose
• dizaino gėlių svetainėse
• biurai, registratūros ir viešosios erdvės
• stilingi namai, kur svarbus išvaizda ir funkcionalumas
Visas spektras šviesa kaip natūrali saulė
Lempa naudoja visas spektras LED šviesą, kuri imituoja natūralią saulės spinduliuotę ir skatina fotosintezę visais augimo etapais. Dėl to augalai išlaiko sodrią lapų spalvą, sveiką formą ir gyvybingumą visus metus, net ir tamsesnėse patalpose ar žiemos mėnesiais.
Dizainas, kuris prisitaiko prie augalų
Dėl reguliuojamo apšvietimo aukščio šviesą galima tiksliai nukreipti pagal esamą augalo dydį. Slankiojančios galvutės ir traukiamojo virvelės derinys leidžia lengvai reguliuoti be sudėtingų manipuliacijų. Elegantiška konstrukcija su medžio elementu iš lempos daro stilingą interjero aksesuarą, kuris atrodo natūraliai net ir kasdienio naudojimo metu.
Automatinė priežiūra be rūpesčių
Įmontuotas laikmatis užtikrina reguliarų dienos apšvietimo režimą be kasdienės priežiūros. Augalai gauna šviesą tinkamu ritmu, o tai žymiai palengvina priežiūrą net ir mažiau patyrusiems augintojams. Pakuotėje taip pat yra 24 V maitinimo adapteris, kuris užtikrina stabilų, saugų ir ilgalaikį patikimą veikimą.
| tamsėjimas | ne |
|---|---|
| įmontuota įkraunama baterija | ne |
| spalva | baltas |
| šviesos srautas | 450 lm |
| šviesi spalva | dienos balta |
| maitinimas | 7 W |
|---|---|
| USB prievadas | ne |
| elektros energijos adapteris pridėtas | taip |
| maitinimo šaltinio tipas | elektrinis tinklas |
| elektros energijos adapteris | 24 V DC/1000 mA, pridedama |
| LED lustas | – |
| elektros tiekimo laido ilgis | 1,5 m |
| energijos efektyvumo klasė | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 95 |
| senėjimo faktorius | – |
| IP kategorija | IP20 |
| medžiaga | plastikac +medis |
| maks. energija | 7 W |
| įtampa | 220–240 V |
| gyvsidabrio talpa | – |
| lizdas (lempos laikiklis) | – |
| LED skaičius | 21 |
| jungimo ciklų skaičius | 12 500 |
| pasirengimo greitis iki 100 % | – |
| spalvos temperatūra | 3 800 K |
| energijos faktorius | – |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| matmenys | 210 × 210 × 517 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| energijos efektyvumo klasė (nuo 2021-09-01) | – |