Augalų lempa LED Full Spectrum, 39 LED, vidaus, laikmatis, reguliuojamas apšvietimas
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | Z7902 |
| Produkto numeris | 1538900020 |
| EAN | 8592920151280 |
Patobulintas turinys
Šviesa sveikam augalų augimui ištisus metus
Auginimo lempos suteikia augalams reikalingą šviesą, kai jos trūksta patalpose arba žiemos mėnesiais. Dėl modernios LED technologijos jos imituoja natūralią dienos šviesą, skatina sveiką augimą ir leidžia išlaikyti žoleles, kambarinius augalus ir sukulentus puikios būklės ištisus metus. Jos yra idealus sprendimas tiems, kurie nori turėti namuose žalią augmeniją, nepriklausomai nuo saulės kiekio.
AUGIMO SKATINIMAS VISUS METUS - Augalai gerai auga net žiemą ir tamsioje patalpoje.
VISAS SPEKTRAS LED ŠVIESA – Imituoja natūralų saulės spektrą.
GERESNĖ AUGALŲ SPALVA, FORMA IR VITALITETAS – Lapai yra tvirtesni, sveikesni ir sodriai žali.
EKONOMIŠKAS VEIKIMAS - Mažas energijos suvartojimas ir ilgas LED diodų tarnavimo laikas.
Ideali šviesa jautriems augalams
Auginimo lempa Z7902 yra sukurta specialiai jautriems kambarinėms gėlėms, kurioms reikalinga švelni, tolygi ir pakankamai intensyvi šviesa. Dėl visų spektro baltos ir raudonos LED šviesos derinio augalams sudaromos idealios sąlygos sveikam augimui, gausiam lapynui ir žydėjimui – visus metus, netgi vietose, kur dienos šviesos yra mažiausiai.
Visas spektras šviesa, kuri tikrai naudinga augalams
Lempa naudoja 26 baltas LED ir 13 raudonas LED, kurios kartu apima visą fotosintezei reikalingą spektrą:
- baltos LED lemputės imituoja natūralią dienos šviesą, skatina fotosintezę, sveiką lapų augimą ir bendrą augalų gyvybingumą
- raudonos LED lemputės stimuliuoja chlorofilo gamybą, skatina stiebų augimą ir žymiai padeda gausiam žydėjimui
Rezultatas – sotresnės lapų spalvos, natūralus išvaizda ir stipresni augalai, kurie neieško šviesos ir nepatiria streso dėl apšvietimo trūkumo.
Ideali sprendimas orchidėjoms ir sudėtingesnėms augalams
Apvalus šviestuvas yra suprojektuotas taip, kad jį būtų galima pastatyti po augalo žiedais ir švelniai apšviesti juos iš apačios link lapų ir stiebų. Dėl to augalams suteikiama pakankamai šviesos augimui, tačiau išvengiama tiesioginio perkaitimo ar jautrių žiedynų pažeidimo. Tai yra idealus sprendimas orchidėjoms ir visiems augalams su jautriais žiedynais.
| tamsėjimas | taip |
|---|---|
| įmontuota įkraunama baterija | ne |
| spalva | baltas |
| šviesos srautas | # |
| šviesi spalva | diena balta/raudona |
| maitinimas | 8 W |
|---|---|
| USB prievadas | ne |
| elektros energijos adapteris pridėtas | ne |
| maitinimo šaltinio tipas | USB |
| elektros energijos adapteris | USB-A laidas |
| LED lustas | – |
| elektros tiekimo laido ilgis | 1,7 m |
| energijos efektyvumo klasė | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| senėjimo faktorius | – |
| IP kategorija | IP20 |
| medžiaga | plastikas + metalas |
| maks. energija | 8 W |
| įtampa | 5 V DC/2 000 mA |
| gyvsidabrio talpa | – |
| lizdas (lempos laikiklis) | – |
| LED skaičius | 39 |
| jungimo ciklų skaičius | 12 500 |
| pasirengimo greitis iki 100 % | – |
| spalvos temperatūra | 3 100 K |
| energijos faktorius | – |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| matmenys | 120 × 120 ×195 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| energijos efektyvumo klasė (nuo 2021-09-01) | – |