Augalų lempa LED Full Spectrum sėjai, 28 LED, laikmatis
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | Z7903 |
| Produkto numeris | 1538900030 |
| EAN | 8592920151303 |
Patobulintas turinys
Šviesa sveikam augalų augimui ištisus metus
Auginimo lempos suteikia augalams reikalingą šviesą, kai jos trūksta patalpose arba žiemos mėnesiais. Dėl modernios LED technologijos jos imituoja natūralią dienos šviesą, skatina sveiką augimą ir leidžia išlaikyti žoleles, kambarinius augalus ir sukulentus puikios būklės ištisus metus. Jos yra idealus sprendimas tiems, kurie nori turėti namuose žalią augmeniją, nepriklausomai nuo saulės kiekio.
AUGIMO SKATINIMAS VISUS METUS - Augalai gerai auga net žiemą ir tamsioje patalpoje.
VISAS SPEKTRAS LED ŠVIESA - Imituoja natūralų saulės spektrą.
GERESNĖ AUGALŲ SPALVA, FORMA IR VITALITETAS – Lapai yra tvirtesni, sveikesni ir sodriai žali.
EKONOMIŠKAS VEIKIMAS – Mažas energijos suvartojimas ir ilgas LED diodų tarnavimo laikas.
Ideali šviesa sveikam sėklų ir jaunų augalų augimui
Auginimo lempa Z7903 yra sukurta specialiai sėklų daigumui ir daigų auginimui, t. y. jautriausiam ir svarbiausiam augalų augimo etapui. Šiuo laikotarpiu tinkama šviesa yra labai svarbi – ji daro įtaką šaknų stiprumui, augalų formai ir tolesniam jų klestėjimui. Ši auginimo lempa užtikrina lygų, stabilų ir natūralų apšvietimą, dėl kurio daigai auga stiprūs, kompaktiški ir sveiki, o ne ištęsti ir susilpnėję.
Idealiausias naudojimas:
• sėklų daigumas
• daigų išankstinis auginimas
• jauni augalai ir daržovės
• žolelės ankstyvuoju augimo etapu
Galingos baltos visos spektro LED lemputės natūraliam augimui
Lempa naudoja galingas baltas visos spektro LED lemputes (3900 K) su labai aukštu spalvų atkūrimo indeksu (CRI Ra >95), kurios tiksliai imituoja natūralią dienos šviesą.
Ši visos spektro LED lempa:
• skatina chlorofilo gamybą jau ankstyvosiose stadijose
• skatina sveiką šaknų, lapų ir stiebų vystymąsi
• užtikrina natūralų išvaizdą ir tinkamą spalvą augalams
• užkerta kelią sodinukų išsitempimui siekiant šviesos
Dėl visų spektro LED apšvietimo augalai turi idealias sąlygas fotosintezei nuo pirmųjų augimo dienų.
Daugiau erdvės – daugiau daigų
38 cm ilgio LED panelė leidžia tolygiai apšviesti didesnį auginimo plotą, taigi:
• sėjos indai
• sodininkystės įrankiai
• keletas vazonų vienu metu
Šviesa tolygiai apšviečia visas augalas, be tamsių vietų ir be nuolatinio sodinukų perkėlimo.
| tamsėjimas | ne |
|---|---|
| įmontuota įkraunama baterija | ne |
| spalva | baltas |
| šviesos srautas | 800 lm |
| šviesi spalva | dienos balta |
| maitinimas | 15 W |
|---|---|
| USB prievadas | ne |
| elektros energijos adapteris pridėtas | taip |
| maitinimo šaltinio tipas | elektrinis tinklas |
| elektros energijos adapteris | 24 V DC/1000 mA, pridedama |
| LED lustas | – |
| elektros tiekimo laido ilgis | 1,5 m |
| energijos efektyvumo klasė | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 95 |
| senėjimo faktorius | – |
| IP kategorija | IP20 |
| medžiaga | plastikas + metalas |
| maks. energija | 15 W |
| įtampa | 220–240 V |
| gyvsidabrio talpa | – |
| lizdas (lempos laikiklis) | – |
| LED skaičius | # |
| jungimo ciklų skaičius | 12 500 |
| pasirengimo greitis iki 100 % | – |
| spalvos temperatūra | 3 900 K |
| energijos faktorius | – |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| matmenys | 536 × 180 × 215 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| energijos efektyvumo klasė (nuo 2021-09-01) | – |