Belaidė energijos talpykla WI 1031, 10 000 mAh, 20 W, rausvai auksinė
Užsakymo kodas B0552RG
Rekomend. kaina su PVM
37,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | B0552RG |
| Produkto numeris | 1613055200 |
| EAN | 8592920145616 |
Patobulintas turinys
Metalinis išorinis akumuliatorius
Išorinis akumuliatorius, kurio talpa 10 000 mAh ir palaikantis greitą įkrovimą , yra idealus kompanionas kelionėms ir kasdieniam naudojimui. Dėl kompaktiškų matmenų jis lengvai telpa į kišenę ar rankinę, o tvirtas metalinis korpusas elegantiškai derina didelį patvarumą su moderniu dizainu. Aiškus LED indikatorius leidžia nuolat stebėti likusią baterijos talpą, o integruotos saugos funkcijos užtikrina patikimą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Praktiškas privalumas – įmontuotas laikiklis, kuris žymiai palengvina telefono naudojimą įkrovimo metu.
Savybės
- Talpa 10 000 mAh – idealiai tinka mobiliųjų įrenginių įkrovimui kelionėje
- Kompaktiškas ir lengvas dizainas – belaidžio įkrovimo metu netrukdo fotoaparato objektyvui
- Universalus suderinamumas – tinka išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitai elektronikai
- LED indikatorius baterijos būsenos – likusios talpos apžvalga
- Saugos apsauga – apsauga nuo perkaitimo, viršįtampio ir trumpojo jungimo
Svarbiausi parametrai
| automatinis įjungimas / išjungimas | taip |
|---|---|
| baterijos talpa | 10 000 mAh/38,7 Wh |
| baterijos tipas | Li-Po 3,87 V |
| maks. išėjimo galia | 20 W |
Kiti parametrai
| įkrovimo laikas | 2,5 valandos |
|---|---|
| praėjimas | taip |
| spalva | rosegold |
| LED įkrovimo indikatorius | taip |
| LED baterijos būsenos indikatorius | taip |
| laidas pridėtas | USB-C/USB-C |
| greitas įkrovimas | PD 20 W |
| svoris | 200 g |
| medžiaga | aliuminis |
| maks. įėjimo galia | 18 W |
| apsauga nuo per žemos įtampos | taip |
| paleidimo iš naujo apsauga | taip |
| apsauga nuo perkrovimo | taip |
| trumpo jungimo funkcija | taip |
| darbinė temperatūra | nuo 0 °C iki +40 °C |
| įėjimo sąsajos tipas | 1× USB-C |
| išėjimo sąsajos tipas | 1× USB-C |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 101 × 65 × 17 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Belaidė energijos talpykla WI 1031, 10 000 mAh, 20 W, rausvai auksinė
1/22