Belaidžių namų garso durų telefonų komplektas H1087, 1 dalyvis
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | H1087 |
| Produkto numeris | 3010000293 |
| EAN | 8592920147108 |
Patobulintas turinys
Audiotelefonas su paprasta instaliacija ir patikimu veikimu
Mėgaukitės patogia komunikacija ir galimybe nuotoliniu būdu atidaryti duris ar vartus – tereikia prijungti modulį prie elektroninės spynos (spyna nėra įtraukta į komplektą). Modulis taip pat turi praktišką išėjimo mygtuką. Vandeniui atsparus išorinis įrenginys siūlo iki 150 m veikimo spindulį, todėl juo visada galite pasitikėti. Be to, sistemą galima išplėsti dar 1 išoriniu ir 2 vidiniais įrenginiais.
Tiek vidinis, tiek išorinis įrenginiai yra maitinami įkraunama baterija su 2000 mAh talpa (2 vnt. yra įtraukti į komplektą). Yra silpnos baterijos indikatorius ir praktiškas įkrovimas per USB-C laidą, kuris taip pat yra komplekte. Įrengimas yra labai paprastas – tiesiog prijunkite ir galite pradėti naudoti.
Patogi komunikacija visame name
Audio telefono įrenginiai tarpusavyje bendrauja patikimu 433 MHz dažniu ir veikia iki 150 m atstumu, todėl tinka ir didesniems namams ar sodams. Visą rinkinį galite lankstiai išplėsti – pridėti iki 2 vidinių ir 1 išorinio įrenginio ir pritaikyti sistemą kiekvienam namų ūkiui.
Nuotolinis modulis
Modulis, kuris yra mūsų audio telefono rinkinio dalis, prijunkite prie elektroninės spynos – pvz., modelio C0030, kurį rasite mūsų svetainėje – ir taip galėsite atidaryti duris svečiui patogiai nuotoliniu būdu. Modulis taip pat turi išėjimo mygtuką, kuris leidžia lengvai atrakinti vartus ar duris išvykstant. Su šiuo audio telefono rinkiniu įėjimas į jūsų namus bus greitas, saugus ir patogus.
Kai reikia įkrauti bateriją, vidinis ir išorinis įrenginiai pradeda lėtai mirgėti šviesos signalais. Dėl to visada tiksliai žinosite, kada reikia papildyti energiją – jokių nemalonių staigmenų, tik patikima ir paruošta sistema.
| gaminys | audiofono rinkinys |
|---|---|
| mygtukų skaičius | 1 |
| ausinių skaičius | – |
| vatų ir užrakto kontrolė | tik durų užraktas |
| maitinimo šaltinis | 3,7 V/2 2200 mAh ličio jonų akumuliatorius |
| durų skydelio medžiaga | plastikas |
| pakuotės dalis | – |
| montavimas | ant sienos + stovėti |
| melodijų skaičius | 8 |
|---|---|
| rekomenduojama instaliacija | belaidis |
| laidų skaičius (monitorius / užraktas / vartai) | – |
| spalva | baltas |
| ausinių medžiaga | plastikas |
| vieta pavadinimų kortelėms | taip |
| garso kontrolė | taip |
| šaltinis pridedamas | taip |
| durų stotelės matmenys | 160 × 60 × 50 mm |
| telefono dydis | 155 × 56 × 36 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
| apšviečiamas ekranas | ne |