Belaidžių namų garso durų telefonų komplektas H1088, 1 dalyvis
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | H1088 |
| Produkto numeris | 3010000294 |
| EAN | 8592920147122 |
Patobulintas turinys
Audiotelefonas su paprasta instaliacija ir patikimu veikimu
Mėgaukitės patogia komunikacija ir galimybe nuotoliniu būdu atidaryti duris ar vartus – tereikia prijungti išorinį įrenginį prie elektroninės spynos (spyna nėra įtraukta į komplektą). Vandeniui atsparus išorinis įrenginys siūlo iki 150 m veikimo spindulį, todėl juo visada galite pasitikėti. Be to, rinkinį galima išplėsti įrengiant papildomus įrenginius iki maksimalaus 10 vnt. skaičiaus (derinant išorinius ir vidinius įrenginius).
Išorinis ir vidinis įrenginiai yra nuolat maitinami iš elektros tinklo naudojant kabelį. Montavimas yra labai paprastas – tiesiog prijunkite ir galite pradėti naudoti. Nors maitinami kabeliu, įrenginiai tarpusavyje jungti nebūtina – todėl montavimas yra labai lankstus."
Patogi komunikacija visame name
Audio telefono įrenginiai belaidžiu būdu bendrauja patikimu 433 MHz dažniu ir pasiekia iki 150 metrų, todėl puikiai tinka ir didesniuose namuose ar didesnėse soduose. Be to, visą rinkinį galite lengvai išplėsti iki 10 papildomų įrenginių – vidinių, išorinių arba jų derinio. Pridėdami vidinius įrenginius, gausite praktišką namų interkomo funkciją, kuri leis jums patogiai bendrauti tarp atskirų kambarių. Paprasta, patikima ir visiškai pritaikoma jūsų poreikiams.
Jums nebereikia eiti iki vartų
Prijunkite išorinį įrenginį prie elektroninės spynos – pvz., modelio C0030, kurį rasite mūsų svetainėje – ir galėsite atidaryti duris ar vartus svečiams patogiai nuotoliniu būdu. Su šiuo audio telefono rinkiniu jūsų namų įėjimo valdymas bus greitas, saugus ir patogus.
Maitinimas
Jokių baterijų, jokio įkrovimo – vidinis ir išorinis įrenginiai maitinami tiesiogiai iš elektros tinklo, todėl jūsų namų telefonas visada paruoštas naudoti. Abu įrenginius galite paprastai pritvirtinti prie sienos, kur jie atrodys elegantiškai ir natūraliai papildys jūsų interjerą bei prieškambarį.
| gaminys | audiofono rinkinys |
|---|---|
| mygtukų skaičius | 1 |
| ausinių skaičius | – |
| vatų ir užrakto kontrolė | tik durų užraktas |
| maitinimo šaltinis | 100–230 V, 12 V DC |
| durų skydelio medžiaga | plastikas |
| pakuotės dalis | – |
| montavimas | ant sienos + stovėti |
| melodijų skaičius | 1 |
|---|---|
| rekomenduojama instaliacija | belaidis |
| laidų skaičius (monitorius / užraktas / vartai) | – |
| spalva | baltas |
| ausinių medžiaga | plastikas |
| vieta pavadinimų kortelėms | taip |
| garso kontrolė | taip |
| šaltinis pridedamas | taip |
| durų stotelės matmenys | 160 × 60 × 50 mm |
| telefono dydis | 208 × 68 × 60 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
| apšviečiamas ekranas | ne |