COB LED įkraunamas darbo žibintas P4542, 900 lm, 4400 mAh
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P4542 |
| Produkto numeris | 1450000420 |
| EAN | 8592920129524 |
Patobulintas turinys
Didelis našumas kompaktiškame korpuse
Jei dirbate elektriku, automobilių mechaniku ar santechniku arba tiesiog gerinate savo namus, jūsų prožektorius P4542 yra tinkamas pasirinkimas.
Lyginant su įprastais darbo žibintais, jis pasižymi daug didesniu šviesos srautu (iki 900 lm)ir turi 16 apšvietimo režimų(4 šviesos spalvos ir 4 šviesos intensyvumai).
Šis prožektorius įkraunamas iš naujo, todėl nebūsite priklausomi nuo elektros tinklo ir galėsite jį naudoti praktiškai bet kur.
Powerbank funkcija
Galinėje pusėje rasite atlenkiamą dangtelį, po kuriuo paslėptos USB-A - USB-C jungtys.
Atšvaitas turi powerbank funkciją, todėl galite patogiai įkrauti mobilųjį telefoną.
Dėl spalvotų šviesos diodų būsite informuoti apie įkrovimo būseną arba likusį energijos kiekį.
Atšvaitas taip pat yra atsparus smūgiams, todėl gali atlaikyti net ir nelabai švelnų elgesį.
Daugiafunkcinis reguliavimas
Atšvaitas turi stovą, kurį galima pasukti iki 360°, todėl galite sureguliuoti jį į norimą padėtį. Jei reikia, stovas gali būti naudojamas kaip pakabinama kilpa. Stove taip pat yra sriegis, skirtas pritvirtinti prie trikojo.
Be to, atšvaitas turi kablį ir magnetą.
Kablys leidžia lengvai pakabintiatšvaitą į pageidaujamą vietą, pavyzdžiui, ant šakos ar sąvaržos.
Magnetas užtikrina pritvirtinimą prie metalinių paviršių, visada turėsite laisvas rankas darbui ir pakankamai šviesos.
| maitinimo šaltinis | Ličio jonų baterija |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 35 m |
| šviesos našumas | 900 lm |
| baterijos pridėtos | taip |
|---|---|
| baterijos tipas | 4 400 mAh/3,7 V |
| įkrovimas | taip |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | nenurodyta |
| medžiaga | plastikas |
| degimo laikas | 3,5–12,5 h |
| informacija apie veikimo laiką | COB LED 100 % – 3,5 h, COB LED 70 % – 5 h, COB LED 50 % – 7 h, COB LED 25 % – 12,5 h |
| įkrovimo laikas | 4,5 h |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | juoda-žalia |
| šviesos srautas | COB LED 100 % – 900 lm, COB LED 70 % – 670 lm, COB LED 50 % – 450 lm, COB LED 25 % – 225 lm |
| šviesos šaltinis | COB LED šaltas + COB LED šiltas |
| spindulio atstumas | COB LED 100 % – 35 m, COB LED 70 % – 30 m, COB LED 50 % – 25 m, COB LED 25 % – 20 m |
| švietimo režimų skaičius | 16 |
| maitinimo jungties tipas | USB C |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | taip |
| režimai | nenurodyta |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| priedai | USB laidas |
| specialios funkcijos | 0 |
| savybės | magnetas, besisukantis stovas, kablys |
| svoris | 325 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 125 × 45 × 95 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| prekių ženklas | EMOS |