COB LED įkraunamas darbo žibintas P4543, 1200 lm, 2000 mAh
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P4543 |
| Produkto numeris | 1450000430 |
| EAN | 8592920129500 |
Patobulintas turinys
Darbinis prožektorius P4543
Jei dirbate elektriku, automobilių mechaniku ar santechniku arba tiesiog gerinate savo namus, jūsų darbinis prožektorius P4543 yra tinkamas pasirinkimas.
Lyginant su įprastais darbo žibintais, jis pasižymi daug didesniu šviesos srautu (iki 1200 lm), apimtis iki 60 metrų, taip pat 3 apšvietimo režimais(COB LED - 1200/400 lm, mirksintis).
Šis prožektorius įkraunamas iš naujo, todėl nebūsite priklausomi nuo elektros tinklo ir galėsite jį naudoti praktiškai bet kur.
Transparentiniai šviesos diodai
Šone rasite paslėptą USB jungtį. Pridedamas su USB-A į USB-C laidas, kuriuo galima įkrauti prožektorių.
Apie įkrovimo būseną ir likusį energijos kiekį prožektoriuje nuolat informuoja spalvoti šviesos diodai, esantys nugarėlėje.
Daugiafunkcinis naudojimas
Atšvaitas turi stovą, kurį galima pakreipti iki 180°, todėl galite sureguliuoti jį į norimą padėtį. Prireikus stovas gali būti naudojamas kaip pakabinama kilpa.
Be to, atšvaitas turi kablį ir magnetą.
Kablys leidžia lengvai pakabinti atšvaitą į pageidaujamą vietą, pavyzdžiui, ant šakos ar sąvaržos.
Magnetas užtikrina pritvirtinimą prie metalinių paviršių, visada turėsite laisvas rankas darbui ir pakankamai šviesos.
Tobulas darbo įrankis
S IP44 apsauga, prožektorius yra atsparus smūgiams ir vandeniui, todėl yra patikimas partneris kasdieniam darbui.
Kita patogi funkcija - Skubus išjungimas, tai reiškia, kad jei norite išjungti prožektorių, tiesiog paspauskite išjungimo mygtuką, nebereikės perjunginėti programų.
Suteikite darbui reikiamą šviesą su mūsų prožektoriumi P4543!
.
| maitinimo šaltinis | Li-pol |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 60 m |
| šviesos našumas | 1 200 lm |
| baterijos pridėtos | taip |
|---|---|
| baterijos tipas | 2 000 mAh/3,7 V |
| įkrovimas | taip |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | taip (IP44) |
| medžiaga | plastikas |
| degimo laikas | 3,5–6,5 h |
| informacija apie veikimo laiką | COB LED 100 % – 3,5 h, COB LED 30 % – 6,5 h |
| įkrovimo laikas | 3 h |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | pilka |
| šviesos srautas | COB LED 100 % – 1 200 lm, COB LED 30 % – 400 lm |
| šviesos šaltinis | COB LED |
| spindulio atstumas | COB LED 100 % – 60 m, COB LED 30 % – 30 m |
| švietimo režimų skaičius | 3 |
| maitinimo jungties tipas | USB C |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | taip |
| režimai | COB LED 100 %, COB LED 30 %, Mirgėjimas |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| priedai | USB-C kabel |
| specialios funkcijos | greito išjungimo funkcija, baterijos apsaugos funkcija |
| savybės | magnetas, stovas, segtukas |
| svoris | # |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 80 × 45 × 80 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| prekių ženklas | EMOS |