COB LED+LED įkraunamas žibintuvėlis P4546, 500 lm, 2000 mAh
Užsakymo kodas P4546
Rekomend. kaina su PVM
28,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P4546 |
| Produkto numeris | 1450000580 |
| EAN | 8592920157817 |
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | Ličio jonų baterija |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 30 m |
| šviesos našumas | 500 lm |
Kiti parametrai
| baterijos pridėtos | taip |
|---|---|
| baterijos tipas | 2 000 mAh/3,7 V |
| įkrovimas | taip |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | taip (IP54) |
| medžiaga | plastikas |
| degimo laikas | 2,5–6 h |
| informacija apie veikimo laiką | COB LED 100 % – 2,5 h, COB LED 40 % – 6 h, LED – 5,5 h |
| įkrovimo laikas | 3 h |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | žalias-juodas |
| šviesos srautas | COB LED 100 % – 500 lm, COB LED 40 % – 200 lm, LED – 100 lm |
| šviesos šaltinis | COB LED + LED |
| spindulio atstumas | COB LED 100 % – 30 m, COB LED 40 % – 20 m, LED – 20 m |
| švietimo režimų skaičius | 3 |
| maitinimo jungties tipas | USB-C |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | taip |
| režimai | COB LED 100 %, COB LED 40 %, LED |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| priedai | USB laidas |
| specialios funkcijos | # |
| savybės | rotacinis laikiklis, 1× kablys, 1× magnetas |
| svoris | 280 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 48 × 30 × 207 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| prekių ženklas | EMOS |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
COB LED+LED įkraunamas žibintuvėlis P4546, 500 lm, 2000 mAh
1/19