Dūmų detektorius TSS910A
Užsakymo kodas P56503X
Rekomend. kaina su PVM
7,49
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P56503X |
| Produkto numeris | 2104107000 |
| EAN | 8592920153130 |
Patobulintas turinys
Saugumas pirmiausia
Mūsų dūmų jutiklis suprojektuotas taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą ir patikimumą. Dėl optinio ir garso signalo jis iš karto įspės jus apie pavojų. Garsus 85 dB signalas yra idealus pasirinkimas ir didesnėms patalpoms, nes užtikrina, kad visada būsite informuoti laiku. Šis detektorius pasižymi mažomis eksploatacijos išlaidomis ir ilga jutiklio tarnavimo trukme, kuri siekia iki 10 metų. Modernus ir elegantiškas dizainas tinka bet kokiam interjerui.
- Silpnos baterijos signalas
- Maitinimas iš 1× 9V baterijos (įtraukta į komplektą)
- Saugumo dangtelis – detektoriaus negalima uždaryti, jei nėra baterijos
- Paprastas ir greitas montavimas
Svarbiausi parametrai
| aptikimo tipas | dūmų detektorius |
|---|---|
| galimybė prisijungti prie kitų detektorių | – |
| modulio diapazonas | – |
Kiti parametrai
| signalizavimo garsas | >85 dB nuo 3 m atstumu |
|---|---|
| IP kategorija | – |
| maitinimo šaltinis | 1× 9 V, pridedama |
| žadintuvo atmintis | – |
| darbinė temperatūra | nuo 0 °C iki 40 °C |
| darbinė drėgmė | 5–95 % |
| perdavimo dažnis | – |
| montavimo tipas | galim tvirtinti ant sienos ar pastatyti |
| signalizavimo tipas | optinis ir garsinis |
| sukurtas tipui | – |
| tarnavimo laikas | 10 metų |
| pavojinga temperatūra | – |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| kitos funkcijos | – |
| programėlės kalbos | – |
| matmenys | 101 × 36 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Dūmų detektorius TSS910A
1/14