Duomenų perdavimo kabelis FTP 5E, 305 m
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | S9221 |
| Produkto numeris | 2309110010 |
| EAN | 8595025319319 |
Patobulintas turinys
Patikimas jūsų tinklo pagrindas
Ekranuotas duomenų kabelis EMOS F/UTP CAT5E, 305 metrų ilgio yra kokybiškas ir patikrintas sprendimasstruktūrizuotų kabelių tinklų kūrimui namuose, biuruose ir komercinėse instaliacijose. Dėl tikslaus apdorojimo ir visiškai varinių laidų (Cu) naudojimo užtikrinamas stabilus duomenų perdavimas ir ilgalaikis viso tinklo patikimumas.
Stabilus perdavimas be trukdžių
Kabelis turi F/UTP tipo ekranavimą (Al/PET folija), kuris veiksmingai apsaugo perduodamą signalą nuo elektromagnetinių trukdžių. Dėl to jis yra idealus pasirinkimas montuoti aplinkoje, kurioje yra didelė elektros įrangos koncentracija ir kur didelis dėmesys skiriamas duomenų perdavimo švarumui ir stabilumui. 1000 Base-T (Gigabit Ethernet) protokolo palaikymas užtikrina greitą ir sklandų ryšį be kompromisų.
Aukštos kokybės medžiagos ir lengvas montavimas
Vidinės laidų izoliacijos iš nerecikluoto vario, izoliacija iš HDPE ir atsparus PVC apvalkalas užtikrina ilgą kabelio tarnavimo laiką net ir sudėtingesnėmis sąlygomis. Tvirtos konstrukcijos (solid) kabelis idealiai tinka laidams montuoti juostose, sienose ir skirstytuvuose. Integruotas nailono traukos elementas palengvina montavimą ir sumažina kabelio pažeidimo riziką jį ištempiant.
Saugus ir sertifikuotas veikimas
Kabelis atitinka CPR statybos produktų direktyvos reikalavimus ir atitinka Eca klasės atsparumą ugniai, todėl yra tinkamas pasirinkimas profesionaliems elektros instaliacijos darbams. Savaime suprantama yra ilga 25 metų garantija, kuri patvirtina EMOS prekės ženklo kokybės ir patikimumo svarbą.
FAQ – Dažnai užduodami klausimai
Duomenų perdavimo kabelių montavimą reglamentuoja standartas EN 50174-2 ED.3, kuriame rasite visą išsamią informaciją ir kuris gali būti laikomas vieninteliu teisingu vadovu ir montavimo instrukcija.
Šių kabelių tiesimo detalės pateiktos standarto EN 50174-2 4.5.1 skirsnyje (kabeliai turi būti tiesiami kabelių trasoje, kuri yra skirta kabelių tiesimui (kanaluose, kabelių loviuose ar grotelėse).
Svarbiausios taisyklės:
- Kabelių trasos turi būti parinktos taip, kad užtikrintų pakankamą apsaugą nuo galimų kabelių pažeidimų (EN 50174-2, 4.3.1.).
- Turi būti laikomasi mažiausių leistinų atstumų tarp duomenų ir maitinimo kabelių pagal EN 50174-2, 6.2.1. bendruosius atskyrimo reikalavimus.
- Įrengimo kabeliams per visą kabelio trasos ilgį turi būti laikomasi mažiausio leistino 4 x kabelio skersmens lenkimo spindulio.
- Leistinas tempimo įtempimas įrengiant kabelį yra 100 N/10 kg.
Kaip gamintojas galime rekomenduoti montuoti kabelius pagal numatytus standartus, tačiau tik nuo kliento priklauso, ar jis jų laikysis montuodamas.
Jūsų klausimas buvo, ar galima minėtą kabelį montuoti tiesiai po tinku be apsaugos, ir atsakymas - TAIP, tai galima daryti be jokių problemų ar galimo kabelio eksploatavimo trukmės ar eksploatacinių savybių pablogėjimo. Toks įrengimas neturi jokios įtakos kabelio garantijai.
Vis dėlto, remiantis minėtu standartu, visada būtina atsižvelgti į galimą struktūrizuotų kabelių pratęsimą ateityje, todėl daugiau nei patartina, bent jau labiausiai pažeidžiamose vietose, apsvarstyti galimybę kabelių ryšulius įrengti instaliaciniuose vamzdžiuose arba grotelėse.
| gaminys | FTP kabelis be jungčių |
|---|---|
| ilgis | 305 m |
| tipas | FTP CAT 5E PVC |
| stiprumo detalė | nailonas 150D |
|---|---|
| kabelio struktūra | laidas |
| kategorija | 5E |
| vidaus konduktoriaus medžiaga | varis (Cu) |
| apsauga | Al/PET 7/12–18 mm |
| AWG | 24 |
| apvalkalo spalva | pilkas (RAL 7035) |
| laido izoliacija | HDPE |
| darbo aplinkos maksimali drėgmė | 93 % |
| montavimo temperatūra | nuo +5 °C iki +60 °C |
| pavojingos medžiagos | niekas |
| aukščiausias palaikantis protokolas | 1000 Base-T (gigabitų eternetas) |
| jungtys | ne |
| kabelio apvalkalas | PVC |
| mažai dūmingas apvalkalas be halogenų (LSZH) | ne |
| laido diametras | 6,0 mm |
| vidaus konduktoriaus diametras | 0,51 mm |
| laikymo temperatūra | nuo –20 °C iki +60 °C |
| jungties izoliacijos storumas | 0,22 mm |
| gaubto storis | 1,0 mm |
| reagavimas į ugnį | Eca |
| jungties apsaugos tipas | ne |
| kabelio žymėjimas | FTP Cat5E PVC 1 – 305 m |
| laidų skaičius | 8+1 |
| naudojimas | nenurodyta |
| sukurta kabeliui | nenurodyta |
| garantijos laikotarpis | 25 metai |
| pakuotė | 305 m, popierinė dėžė |