Duomenų perdavimo kabelis FTP CAT 5E LSZH, 305 m
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | S9222 |
| Produkto numeris | 2309110020 |
| EAN | 8592920000083 |
Patobulintas turinys
Saugus sprendimas profesionaliems įrenginiams
Ekranuotas duomenų kabelis EMOS F/UTP CAT5E LSZH, 305 metrų ilgio yra sukurtas patikimam ir saugiam struktūrizuotų duomenų paskirstymo sistemų įrengimui aplinkoje, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas žmonių ir turto apsaugai. Dėl kokybiškos konstrukcijos ir visiškai varinių laidų (Cu) naudojimo užtikrinamas stabilus duomenų perdavimas ir ilgas visos instaliacijos tarnavimo laikas.
Grynas signalas net ir triukšmingoje aplinkoje
Kabelis turi F/UTP tipo ekranavimą (Al/PET folija), kuris veiksmingai riboja elektromagnetinius trukdžius ir užtikrina patikimą duomenų perdavimą net ir esant elektros instaliacijai ar technologijoms. 1000Base-T (Gigabit Ethernet) protokolo palaikymas užtikrina greitą ir sklandų duomenų perdavimą be pertraukų – idealiai tinka biurams, serverinėms ir komerciniams objektams.
Tiksli konstrukcija, lengvai montuojama
Nerecycled copper conductors, HDPE insulation and solid wire construction ensure stable parameters and easy installation in busbars, switchboards and fixed routes. Nailono traukos elementas palengvina kabelio ištempimą ir sumažina jo pažeidimo riziką montavimo metu.
Sertifikuota kokybė ir ilga garantija
Kabelis atitinka CPR statybos produktų direktyvos reikalavimus ir yra priskirtas prie Dca–s2–d2–a1 klasės pagal reakciją į ugnį. Savaime suprantama yra 25 metų garantija, kuri patvirtina aukštą EMOS gaminių kokybę ir ilgalaikį patikimumą.
| gaminys | FTP kabelis be jungčių |
|---|---|
| ilgis | 305 m |
| tipas | FTP CAT 5E LSZH |
| stiprumo detalė | nailonas 150D |
|---|---|
| kabelio struktūra | laidas |
| kategorija | 5E |
| vidaus konduktoriaus medžiaga | varis (Cu) |
| apsauga | Al/PET 7/12–18 mm |
| AWG | 24 |
| apvalkalo spalva | violetinis (RAL 4005) |
| laido izoliacija | HDPE |
| darbo aplinkos maksimali drėgmė | 93 % |
| montavimo temperatūra | nuo +5 °C iki +60 °C |
| pavojingos medžiagos | niekas |
| aukščiausias palaikantis protokolas | 1000 Base-T (gigabitų eternetas) |
| jungtys | ne |
| kabelio apvalkalas | LSZH |
| mažai dūmingas apvalkalas be halogenų (LSZH) | taip |
| laido diametras | 6,0 mm |
| vidaus konduktoriaus diametras | 0,51 mm |
| laikymo temperatūra | nuo –20 °C iki +60 °C |
| jungties izoliacijos storumas | 0,22 mm |
| gaubto storis | 1,0 mm |
| reagavimas į ugnį | Dca–s2–d2–a1 |
| jungties apsaugos tipas | ne |
| kabelio žymėjimas | FTP Cat5E LSZH 1 – 305 m |
| laidų skaičius | 8+1 |
| naudojimas | nenurodyta |
| sukurta kabeliui | nenurodyta |
| garantijos laikotarpis | 25 metai |
| pakuotė | 305 m, popierinė dėžė |