Duomenų perdavimo kabelis FTP CAT 6, 305 m
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | S9231 |
| Produkto numeris | 2309010160 |
| EAN | 8592920146217 |
Patobulintas turinys
Profesionalus sprendimas patikimai tinklo infrastruktūrai
FTP (F/UTP) kabelis EMOS S9231 kategorijos CAT6 yra idealus pasirinkimas sudėtingoms taikmenoms, kurioms reikalinga didesnė apsauga nuo elektromagnetinių trukdžių. Dėl bendros folijos ekranavimo aplink visas susuktų laidų poras užtikrinamas stabilus perdavimas net ir aplinkoje, kurioje yra didesnis trukdžių lygis. Atsparus PVC apvalkalas, variniai laidai, konstrukcija su 150D nailono tempimo elementu patvirtina, kad šis kabelis buvo sukurtas siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir saugumą. Jis yra naudingas ne tik namų ūkiams, bet ir profesionalioms instaliacijoms komercinėse patalpose.
Praktinis paketas
Šis modelis tiekiamas didelio tūrio 305 metrų pakuotėje popierinėje dėžėje su atsukamuoju angos atidarymu, kuris užtikrina sklandų ir nesudėtingą atsukimą be susipainiojimo.
Be to, ant dėžutės rasite aiškią išvynioto ilgio registravimo lentelę, todėl visada turėsite puikų vaizdą, kiek kabelio dar liko pakuotėje.
Puikus sprendimas tiems, kurie vertina apgalvotą dizainą, funkcionalumą ir darbo patogumą.
| gaminys | FTP kabelis be jungčių |
|---|---|
| ilgis | 305 m |
| tipas | FTP CAT 6 PVC |
| stiprumo detalė | nailonas 150D |
|---|---|
| kabelio struktūra | laidas |
| kategorija | CAT6 |
| vidaus konduktoriaus medžiaga | varis (Cu) |
| apsauga | ne |
| AWG | 23 |
| apvalkalo spalva | pilkas (RAL 7035) |
| laido izoliacija | HDPE |
| darbo aplinkos maksimali drėgmė | 93 % |
| montavimo temperatūra | nuo +5 °C iki +60 °C |
| pavojingos medžiagos | niekas |
| aukščiausias palaikantis protokolas | 100 Base-TX |
| jungtys | nenurodyta |
| kabelio apvalkalas | PVC |
| mažai dūmingas apvalkalas be halogenų (LSZH) | ne |
| laido diametras | 6,0 mm |
| vidaus konduktoriaus diametras | 0,56 mm |
| laikymo temperatūra | nuo –20 °C iki +60 °C |
| jungties izoliacijos storumas | 0,21 mm |
| gaubto storis | 1,0 mm |
| reagavimas į ugnį | Eca |
| jungties apsaugos tipas | nenurodyta |
| kabelio žymėjimas | FTP CAT 6 PVC 1 – 305 m |
| laidų skaičius | 8 |
| naudojimas | vidaus |
| sukurta kabeliui | nenurodyta |
| garantijos laikotarpis | 25 metai |
| pakuotė | 305 m, popierinė dėžė |