Duomenų perdavimo kabelis UTP CAT 5E, 305 m
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | S9121 |
| Produkto numeris | 2309010010 |
| EAN | 8595025319302 |
Patobulintas turinys
Patikimas našumas didelėms vidaus instaliacijoms
Neskiriamas U/UTP instaliacijos kabelis 5E kategorijos su gryno vario laidais, kurių skersmuo yra 0,48 mm yra idealus pasirinkimas stabiliam ir greitam duomenų perdavimui profesionaliuose ir namų tinkluose. Jis atitinka 2.5/5GBASE-T ir žemesnių komunikacijos protokolų reikalavimus, todėl užtikrina patikimą ryšį standartinio ilgio struktūrizuotuose kabeliuose (iki 100 m).
Tvirta PVC apvalkalas pilkos spalvos apsaugo kabelį nuo mechaninių pažeidimų ir yra skirtas naudoti patalpose – biuruose, skirstomosiose spintelėse ar techninėse patalpose. Kabelis atitinka Eca klasės atsparumą ugniai pagal Europos Sąjungos reglamentą Nr. 305/2011 AVCP 3 sistemos apimtyje.
Praktinis 305 m pakuotė
Ant pakuotės rasite aiškią lentelę, kurioje galite įrašyti išvyniotą ilgį, todėl visada žinosite, kiek kabelio dar liko pakuotėje.
Idealiai tinka profesionalioms montavimo įmonėms, technikams ir montuotojams.
Patikimumas – našumas – kokybė be kompromisų
✅ neapsaugotas U/UTP kabelis: lankstus, lengvas ir lengvai montuojamas
✅ vario laidai (Cu): didelis laidumas ir ilgas tarnavimo laikas
✅ 5E kategorija: 100 MHz juostos plotis, 2,5/5GBASE-T ir mažesnė perdavimo sparta
✅ tinka vidaus instaliacijoms: atsparus pažeidimams PVC apvalkalas
✅ praktiška 305 m pakuotė: lengvai išvynioti, naudojamo ilgio registravimas
✅ atsparumas temperatūrai: nuo -20 °C iki +60 °C (eksploatacija), nuo +5 °C iki +60 °C (montavimas)
✅ reakcijos į ugnį klasė Eca: pagal ES Nr. 305/2011 (AVCP 3)
✅ 25 metų garantija: EMOS kokybės ir patikimumo garantija
| gaminys | UTP kabelis be jungčių |
|---|---|
| ilgis | 305 m |
| tipas | UTP CAT 5E PVC |
| stiprumo detalė | nailonas 150D |
|---|---|
| kabelio struktūra | laidas |
| kategorija | 5E |
| vidaus konduktoriaus medžiaga | varis (Cu) |
| apsauga | ne |
| AWG | 24 |
| apvalkalo spalva | pilkas (RAL 7035) |
| laido izoliacija | HDPE |
| darbo aplinkos maksimali drėgmė | 93 % |
| montavimo temperatūra | nuo +5 °C iki +60 °C |
| pavojingos medžiagos | niekas |
| aukščiausias palaikantis protokolas | 1000 Base-T (gigabitų eternetas) |
| jungtys | ne |
| kabelio apvalkalas | PVC |
| mažai dūmingas apvalkalas be halogenų (LSZH) | ne |
| laido diametras | 5,2 mm |
| vidaus konduktoriaus diametras | 0,48 mm |
| laikymo temperatūra | nuo –20 °C iki +60 °C |
| jungties izoliacijos storumas | 0,22 mm |
| gaubto storis | 1,1 mm |
| reagavimas į ugnį | Eca |
| jungties apsaugos tipas | ne |
| kabelio žymėjimas | UTP Cat5E PVC 1 – 305 m |
| laidų skaičius | 8 |
| naudojimas | nenurodyta |
| sukurta kabeliui | nenurodyta |
| garantijos laikotarpis | 25 metai |
| pakuotė | 305 m, popierinė dėžė |