Duomenų perdavimo kabelis UTP CAT 6, 305 m
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | S9131 |
| Produkto numeris | 2309020010 |
| EAN | 8595025341426 |
Patobulintas turinys
Profesionalus CAT 6 LSZH U/UTP kabelis – didesnis našumas, didesnis saugumas
Šis montavimo neekranuotas CAT6 kategorijos U/UTP kabelis yra skirtas sudėtingoms duomenų perdavimo sistemoms, kuriose itin svarbus tiek didelis perdavimo greitis, tiek veikimo saugumas. Jis tinka visų tipų vidaus instaliacijoms, kur akcentuojamas patikimumas, mažos nuostoliai ir atsparumas ugniai.
Kabelio pagrindą sudaro gryno vario laidai, kurių skersmuo yra 0,55 mm, užtikrinantys mažesnę varžą, didesnį perdavimo pajėgumą ir ilgalaikį stabilumą.
Optimizuotas greitaeigiam duomenų perdavimui
Kabelis visiškai atitinka šiuolaikinių tinklo protokolų 2.5GBASE-T ir 5GBASE-T reikalavimus, kurie leidžia perduoti duomenis 5 Gb/s greičiu per įprastą varinę infrastruktūrą. Savaime suprantama, kad jis suderinamas su tokiais standartais kaip 1000BASE-T ir žemesniais. Tai užtikrina maksimalų lankstumą dabartiniams ir būsimiems tinklo poreikiams.
LSZH apvalkalas, atitinkantis Eca priešgaisrinės klasės reikalavimus
Šis modelis turi LSZH (Low Smoke Zero Halogen) apvalkalą, kuris gaisro atveju neišskiria toksinių halogeninių dujų ir išskiria minimalų dūmų kiekį.
Apvalkalas atitinka Eca priešgaisrinę klasifikaciją pagal EN 50575standartą, todėl kabelis visiškai atitinka ES reglamento Nr. 305/2011 reikalavimus pagal AVCP 3 vertinimo sistemą. Dėl to jis idealiai tinka viešiesiems ir privatiems pastatams, kuriems keliami padidinti saugos reikalavimai.
| gaminys | UTP kabelis be jungčių |
|---|---|
| ilgis | 305 m |
| tipas | UTP CAT 6 PVC |
| stiprumo detalė | 150D nailonas + PE kryžmė |
|---|---|
| kabelio struktūra | laidas |
| kategorija | 6 |
| vidaus konduktoriaus medžiaga | varis (Cu) |
| apsauga | ne |
| AWG | 23 |
| apvalkalo spalva | pilkas (RAL 7035) |
| laido izoliacija | HDPE |
| darbo aplinkos maksimali drėgmė | 93 % |
| montavimo temperatūra | nuo +5 °C iki +60 °C |
| pavojingos medžiagos | niekas |
| aukščiausias palaikantis protokolas | 1000 Base-TX (gigabitų eternetas) |
| jungtys | ne |
| kabelio apvalkalas | PVC |
| mažai dūmingas apvalkalas be halogenų (LSZH) | ne |
| laido diametras | 6,3 mm |
| vidaus konduktoriaus diametras | 0,55 mm |
| laikymo temperatūra | nuo –20 °C iki +60 °C |
| jungties izoliacijos storumas | 0,21 mm |
| gaubto storis | 1,1 mm |
| reagavimas į ugnį | Eca |
| jungties apsaugos tipas | ne |
| kabelio žymėjimas | UTP CAT 6 PVC 1 – 305 m |
| laidų skaičius | 8 |
| naudojimas | nenurodyta |
| sukurta kabeliui | nenurodyta |
| garantijos laikotarpis | 25 metai |
| pakuotė | 305 m, popierinė dėžė |