Dvigubas lizdas, sieninis, IP44, pilkai juodas
Užsakymo kodas A1396.1
Rekomend. kaina su PVM
7,89
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | A1396.1 |
| Produkto numeris | 3104139611 |
| EAN | 8592920030837 |
Svarbiausi parametrai
| gaminys | dvigubas lizdas su įžeminimo galvutėmis ir dangteliu su vidine jungtimi |
|---|---|
| spalva | pilkas-juodas |
| montavimo tipas | ant sienos |
| IP kategorija | IP44 |
Kiti parametrai
| prekių ženklas | EMOS |
|---|---|
| srovė | 16 A |
| versija | dvigubas atsparus vandeniui |
| dizainas | vokiško tipo lizdas |
| įtampa | # |
| jungties tipas | sraigtinė spaustuvas |
| apšvietimas | ne |
| pakuotė | 1 vnt., PE paketas |
| aukštis | 92 mm |
| plotis | 127 mm |
| gylis | 55 mm |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Dvigubas lizdas, sieninis, IP44, pilkai juodas
1/12