EM-04Z 2WIRE namų vaizdo durų telefono komplektas
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | H2060 |
| Produkto numeris | 3010002060 |
| EAN | 8592920147146 |
Patobulintas turinys
Patogi komunikacija ir durų atidarymas
Atraskite vaizdo telefono rinkinį, kuris sujungia modernų dizainą, lengvą montavimą ir praktiškas funkcijas kasdieniam naudojimui. Pakanka tik 2 laidų ir per akimirką turėsite patikimą sargą prie savo durų. Mėgaukitės aiškiu vaizdu dėka HD kameros (720p) ir didelio 7 colių spalvoto monitoriaus, kuris neleis praleisti nė vienos detalės – net naktį, dėka naktinio matymo funkcijos ir plataus 120° matymo kampo. Naudodami elektroninio užrakto (pvz., C0030, kurį taip pat rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje) valdymo funkciją, galite lengvai atidaryti vartus tiesiai iš monitoriaus, saugiai ir be reikalo eiti prie įėjimo. Tvirta ir atspari vandeniui konstrukcija išorinio bloko metalo pilkos spalvos užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir elegantišką jūsų įėjimo išvaizdą, įskaitant vietą vardinei lentelei.
Jūs visada žinote, kas yra prie įėjimo
Pusryčioje ir tamsoje kamerų sistema automatiškai apšviečia infraraudonųjų spindulių LED diodėmis. Taip lengvai atpažinsite atvykusįjį net ir blogomis apšvietimo sąlygomis, o dėl apšvietimo iki 5 m ir 120° matymo kampo nepraleisite net ir to, kuris nestovi tiesiai prieš vaizdo telefoną. Vaizdas iš išorinio įrenginio bus perduodamas į 7 colių spalvotą monitorių.
Gavę pranešimą apie atvykstantį svečią, galite paspausti vieną mygtuką ir net pokalbio metu valdyti durų spyną prie įėjimo durų. Sistema gali bendrauti su visų tipų elektroninėmis vartų pavaromis arba garažo vartais.
Vaizdo telefonas EM-40Z siūlo plačias valdymo ir pritaikymo galimybes , kurios tiksliai atitinka jūsų poreikius. Galite stebėti tiesioginį vaizdą net ir nesuskambėjus skambučiui, įjungti „netrukdyti“ režimą, reguliuoti vaizdo ryškumą, spalvas ir kontrastą, pasirinkti melodijas ir skambučio garsumą, nustatyti užrakto atrakinimo trukmę arba impulsą vartams ar garažo vartams atidaryti. Viskas patogu ir aiškiai, kad jūsų namuose būtų maksimalus komfortas.
Įrengimas ir valdymas
Vaizdo telefonas EM-04Z lengvai pakeis jūsų senąjį skambučio mygtuką – jo įrengimui reikia tik dviejų laidų vietoj įprastų keturių. Skambučio garsumą galite reguliuoti iš penkių lygių ir pasirinkti vieną iš 12 iš anksto nustatytų melodijų. Aiškų vaizdą užtikrina 7 colių spalvotas monitorius, maitinamas pridedamu adapteriu (32 V/0,8 A).
| monitorių skaičius | 1 |
|---|---|
| kamerų vienetų skaičius | 1 |
| kameros bloko mygtukų skaičius | 1 |
| pridedamas durų užraktas | ne |
| į komplektą įeina užrakto maitinimo šaltinis | ne |
| užraktas valdymas | durų spyna, vartų eiga |
|---|---|
| vartų valdymas | taip |
| nuotolinio valdymo programėlė | ne |
| judesio aptikimas | – |
| saugojimas SD kortelėje | ne |
| debesų saugykla | ne |
| vidinio ryšio įrenginys | ne |
| galimybė įrašyti | ne |
| CCTV kameros papildoma jungtis | ne |
| kameros apšvietimas | taip, 5 m |
| IR CUT | taip |
| sirena | ne |
| melodijų skaičius | 12 |
| garso kontrolė | taip, 5 lygiai |
| spalva | bronzos metalo pilka, juoda |
| ekrano dydis | 7 |
| ekrano spalva | taip, IPS |
| monitoriaus dydis | 125 × 185 × 25 mm |
| ekrano rezoliucija | 720p HD |
| kameros bloko išmatavimai | 150 × 60 × 40 mm |
| kameros rodymo kampas | 120° |
| IP kategorija | IP44 |
| fotoaparato skiriamoji geba | 720p HD |
| kameros optinis elementas | 720p HD |
| ekrano maitinimo šaltinis | 32 V / 0,8 A DC (pridedama) |
| kameros bloko maitinimo šaltinis | per monitorių |
| šaltinis pridedamas | taip |
| montavimas | ant sienos |
| kameros bloko dizainas, apsaugantis nuo vandalizmo | taip |
| apsauga nuo vagystės | taip |
| reikalinga instaliacija | RVV/CYSY 2× 1,0 mm |
| laidų skaičius (monitorius / užraktas / vartai) | 2 |
| montavimo medžiaga | varžtai, kaiščiai, Allen varžtai |
| palaikoma operacinė sistema | – |
| suderinamumas | – |
| protokolas | – |
| perdavimo dažnis | – |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
| valdymas balso asistentais | ne |
| balso ryšys | ne |
| pranešimai į mobiliąją programėlę | ne |
| taikymo kalbos | – |
| monitoriaus meniu kalbos | – |
| WebRTC funkcija | ne |
| kitos funkcijos | ne |
| jutiklinis ekranas | ne |