Energijos talpykla AlphaQ3, 20 000 mAh, 22,5 W, juoda
Užsakymo kodas B0572B
Rekomend. kaina su PVM
24,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | B0572B |
| Produkto numeris | 1613057200 |
| EAN | 8592920148969 |
Patobulintas turinys
EMOS išorinė baterija
Išorinė baterija, kurios talpa 20 000 mAh , yra patikimas energijos šaltinis namuose, darbe ir kelionėse. Ji siūlo greitą įkrovimą iki 22,5 W ir palaiko PD 20 W technologiją, užtikrinančią maksimalų suderinamumą su išmaniaisiais telefonais, ausinėmis ir planšetėmis. Dėl USB-C ir dviejų USB-A prievadų derinio galima įkrauti kelis įrenginius vienu metu, todėl ji yra idealus kompanionas kasdieniam naudojimui ir kelionėms.
Pagrindiniai privalumai
- 20 000 mAh talpa – leidžia pakartotinai įkrauti išmanųjį telefoną ar kitus mobiliuosius įrenginius
- Greitasis 20 W PD įkrovimas - „Power Delivery“ palaikymas greitam energijos papildymui
- 3 išėjimo prievadai – USB-C ir du USB-A skirtas kelių įrenginių vienalaikiam įkrovimui
- LED baterijos būsenos indikatorius – likusios talpos apžvalga
- „Passthrough“ funkcija - galimybė vienu metu įkrauti ir išorinį akumuliatorių, ir prijungtą įrenginį
Svarbiausi parametrai
| automatinis įjungimas / išjungimas | taip |
|---|---|
| baterijos talpa | 20 000 mAh/74 Wh |
| baterijos tipas | Li-Po 3,7 V |
| maks. išėjimo galia | 22,5 W |
Kiti parametrai
| įkrovimo laikas | # |
|---|---|
| praėjimas | taip |
| spalva | juodas |
| LED įkrovimo indikatorius | taip |
| LED baterijos būsenos indikatorius | taip |
| laidas pridėtas | # |
| greitas įkrovimas | PD 20 W |
| svoris | 412 g |
| medžiaga | ABS plastikas |
| maks. įėjimo galia | 18 W |
| apsauga nuo per žemos įtampos | taip |
| paleidimo iš naujo apsauga | taip |
| apsauga nuo perkrovimo | taip |
| trumpo jungimo funkcija | taip |
| darbinė temperatūra | nuo 0 °C iki +40 °C |
| įėjimo sąsajos tipas | 1× USB-C |
| išėjimo sąsajos tipas | 2× USB-A, 1× USB-C |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 150 × 68 × 29 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Energijos talpykla AlphaQ3, 20 000 mAh, 22,5 W, juoda
1/16