#GOSMART SMOKE ALARM TS380C-HW
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P56500S |
| Produkto numeris | 2104103000 |
| EAN | 8592920122143 |
Patobulintas turinys
Saugumas po ranka
Norite kontroliuoti savo namų saugumą, net kai esate išvykę? Su mūsų išmaniuoju dūmų detektoriumi galėsite stebėti savo namus iš bet kurios pasaulio vietos. Jums nebereikės jaudintis, ar namuose viskas gerai, kai esate išvykę. Šis produktas yra idealus kompanionas kiekvienam moderniam ir saugiam namui, kuris iš karto informuos jus apie laiku aptiktą dūmą, siųsdamas pranešimą tiesiai į jūsų mobilųjį įrenginį ar planšetinį kompiuterį.
Jei detektorius užfiksuoja pradedantį degti gaisrą, jis gali automatiškai aktyvuoti kitus saugumo elementus jūsų namuose. Pavyzdžiui, jis gali atidaryti žaliuzes, garažo vartus ar langus ir apšviesti evakuacijos kelią, kad turėtumėte kuo daugiau laiko ir galimybių saugiai evakuotis. O jei norite valdyti rankiniu būdu, tiesiog paspauskite mygtuką savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir aktyvuokite pasirinktą saugos scenarijų .
Patikėkite savo namų saugumą mūsų išmaniojo dūmų detektoriaus, turinčio minimalistinį dizainą ir praktišką baterinį maitinimą, rankas. Mėgaukitės ramesniu gyvenimu ir patikima savo namų apsauga.
Garsus ir patikimas pavojaus signalas
Mūsų išmanusis dūmų jutiklis yra įrengtas ne tik optiniu, bet ir garso signalu, kad užtikrintų maksimalų dėmesį pavojaus atveju. Garsus 85 dB signalo signalas iš karto įspės jus apie galimą pavojų. Šis garso signalas yra pakankamai stiprus, kad greitai įspėtų visus namų gyventojus ir leistų jiems greitai evakuotis.
O dėl ilgo šio produkto tarnavimo laiko, kuris yra 10 metų, galite būti tikri, kad jis jus patikimai saugos ilgą laiką be dažnos keitimo būtinybės.
Visada pasirengęs veikti
Kaip užtikrinti, kad detektorius bet kokiomis aplinkybėmis spėtų sureaguoti ir suteiktų jums visišką jūsų turto kontrolę? Privalumas yra specialus sistema, kuri neleidžia įrenginio montuoti be baterijos. Taip užtikrinama, kad detektorius visada būtų pasirengęs suteikti jums maksimalią apsaugą. Pažangi sistema taip pat informuos jus apie artėjantį prietaiso tarnavimo laiką. Optiniu ir akustiniu signalu ji praneš, kad atėjo laikas pakeisti prietaisą, kad būtų išlaikytas jo visiškas funkcionalumas ir patikimumas.
Dėl iki 10 metų produkto tarnavimo laiko jums nereikės dažnai galvoti apie detektoriaus keitimą. Su mūsų išmaniuoju dūmų detektoriumi galite būti tikri, kad jis užtikrins ilgalaikę apsaugą ir tuo pačiu sutaupys jūsų pinigus ir laiką.
Dizainas, kuris derės prie jūsų interjero
Su mūsų išmaniuoju dūmų detektoriumi gausite ne tik puikų funkcionalumą, bet ir puikų dizainą, kuris tiks bet kokiam interjerui. Nepriklausomai nuo jūsų gyvenamojo būsto stiliaus, minimalistinis dizainas yra elegantiškas ir nepastebimas elementas, kuris nesugadins jūsų erdvės estetikos.
Be to, jis yra praktiškas, nes maitinamas baterijomis, todėl jį galite įrengti praktiškai bet kur, nepriklausomai nuo prieinamo maitinimo šaltinio. Detektorius maitina dvi AA tipo baterijos, kurių tarnavimo laikas siekia iki 2 metų. O kas dar geriau, detektorius pats įspės apie būtinybę pakeisti baterijas, todėl jums nereikės rūpintis jų būkle.
Paprasta instaliacija ir WiFi protokolas
Mūsų išmaniojo dūmų detektoriaus prijungimas ir instaliacija negali būti paprastesni. Tiesiog susiekite įrenginį su programa ir galite ramiai pradėti jo įdiegimą. Detektorius gali būti montuojamas ant sienos arba lubų, todėl galite jį lanksčiai pasirinkti vietą.
Siekiant užtikrinti sklandų prijungimą, detektorius naudoja prijungimą per namų WiFi tinklą, kuris paprastai yra prieinamas daugumoje namų ūkių. Tai leidžia lengvai valdyti ir stebėti detektorių per programėlę jūsų mobiliajame įrenginyje, užtikrinant maksimalų patogumą ir kontrolę jūsų namų saugumui.
Integracija į EMOS GoSmart ir TUYA sistemas
Sukurkite savo išmanųjį namą su išmaniaisiais EMOS GoSmart įrenginiais ir kitais, suderinamais su TUYA. Jungkite atskirus prietaisus, nustatykite jų veikimo automatizavimą ir valdykite juos nuotoliniu būdu naudodami visiškai lokalizuotą ir intuityvią mobiliąją programėlę.
Leiskite savo namams patiems pasirūpinti savimi ir skirkite daugiau laiko savo artimiesiems ir pomėgiams.
Pakuotės turinys ir suporavimas su EMOS GoSmart programa
| aptikimo tipas | dūmų detektorius |
|---|---|
| galimybė prisijungti prie kitų detektorių | nenurodyta |
| modulio diapazonas | nenurodyta |
| signalizavimo garsas | >85 dB nuo 3 m atstumu |
|---|---|
| IP kategorija | IP20 |
| maitinimo šaltinis | 2 x 1,5 V AA, pridedama |
| žadintuvo atmintis | nenurodyta |
| darbinė temperatūra | nuo 0 °C iki 40 °C |
| darbinė drėgmė | 0–93 % |
| perdavimo dažnis | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| montavimo tipas | galim tvirtinti ant sienos ar pastatyti |
| signalizavimo tipas | optinis ir garsinis |
| sukurtas tipui | nenurodyta |
| tarnavimo laikas | 10 metų |
| pavojinga temperatūra | – |
| palaikomos OS | „Android“, „iOS“ |
| kompatibilumas | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Atvira sistema |
| protokolas | Wi-fi |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | taip |
| kitos funkcijos | – |
| programėlės kalbos | 0 |
| matmenys | 38 × 120 × 120 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |