Halogeninė lempa JC 30W G9 šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZE0305 |
| Produkto numeris | 1528021000 |
| EAN | 8592920149478 |
Patobulintas turinys
Kai svarbu atsparumas, stabilumas ir šviesos kokybė, halogeninės lemputės yra akivaizdus pasirinkimas. Jos užsidega iš karto, pasiekia visą galią, atkuria natūralias spalvas ir patikimai veikia net esant aukštai temperatūrai. Dėl kompaktiškų matmenų ir tvirtos konstrukcijos jos tinka techniškai ir dizaino požiūriu sudėtingoms taikymėms, kuriose kiti šaltiniai nepatenkina reikalavimų.
Halogeninės lemputės yra sukonstruotos taip, kad patikimai veiktų net ten, kur įprasti šviesos šaltiniai neveikia. Jos be problemų veikia esant temperatūrai iki 300 °C, todėl yra idealus pasirinkimas orkaitėms, buitiniams prietaisams ir kitoms šilumai jautrioms taikmenoms. Dėl naudojamų itin atsparių medžiagų ir tikslios konstrukcijos jos užtikrina stabilią šviesos galią, ilgą tarnavimo laiką ir saugų veikimą net esant ekstremaliam karščiui – be šviesos kokybės praradimo.
Šilta halogeninių lempų šviesa pabrėžia natūralias interjero spalvas. Gyvenamosiose patalpose jos sukuria jaukią ir ramią atmosferą, o orkaitėse ir kituose prietaisuose užtikrina aiškų, stabilų apšvietimą, kuris palengvina ruošiamų patiekalų kontrolę. Dėl patikimo veikimo net esant aukštai temperatūrai, jos derina malonų šviesos išvaizdą su maksimaliu funkcionalumu.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 31 W |
| šviesos srautas | 340 lm |
| maitinimas | 30 W |
| technologija | HALOGEN |
|---|---|
| tamsėjantis | taip |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 2 700 K |
| linija | HALOGEN |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 11 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | G |
| spindulio kampas | 270° |
| tarnavimo laikas | 1 000 valandos |
| garantijos laikotarpis | – |
| energijos faktorius | – |
| jungimo ciklų skaičius | 8 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 99,9 |
| lustų tipas | – |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 230 V/50 Hz |
| dažnis | – |
| matmenys | 40 × 14 × 14 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |