Įkraunamas mini LED žibintuvėlis - raktų pakabukas, 100 lm, 12 vnt., vitrininė dėžutė
Užsakymo kodas P4724
Rekomend. kaina su PVM
89,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P4724 |
| Produkto numeris | 1450000570 |
| EAN | 8592920155844 |
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | Li-pol |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 20 m |
| šviesos našumas | 100 lm |
Kiti parametrai
| baterijos pridėtos | taip |
|---|---|
| baterijos tipas | 200 mAh/3,7 V |
| įkrovimas | taip |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | ne |
| medžiaga | ABS plastikinis + aliuminis |
| degimo laikas | 4,5–8 h |
| informacija apie veikimo laiką | COB LED 100 % – 4,5 h, COB LED 50 % – 8 h |
| įkrovimo laikas | 1,5 h |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | mėlyna, raudona |
| šviesos srautas | COB LED 100 % – 100 lm, COB LED 50 % – 40 lm |
| šviesos šaltinis | COB LED |
| spindulio atstumas | COB LED 100 % – 20 m, COB LED 50 % – 10 m |
| švietimo režimų skaičius | 3 |
| maitinimo jungties tipas | USB C |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | ne |
| režimai | COB LED 100 %, COB LED 50 %, blyksintis |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| priedai | USB-C kabel |
| specialios funkcijos | baterijos apsauga |
| savybės | pakabinamas pakabukas |
| svoris | 22 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 56 × 26 ×10 mm |
| pakuotė | 12 vnt., parodomoji dėžutė |
| prekių ženklas | EMOS |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Įkraunamas mini LED žibintuvėlis - raktų pakabukas, 100 lm, 12 vnt., vitrininė dėžutė
1/23