Ilgintuvas 10 m / 1 lizdas / oranžinis / PVC / 250 V / 1,5 mm2
Užsakymo kodas P01210R
Rekomend. kaina su PVM
16,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P01210R |
| Produkto numeris | 1921811005 |
| EAN | 8592920154458 |
Svarbiausi parametrai
| ilgis | 10 m |
|---|---|
| konduktoriaus kryžminė sekcija | 1,5 mm² |
| gaminys | ilgiklis – jungtis |
| įtampa | 230 V |
| srovė | 16 A |
| IP kategorija | IP20 |
| lizdų skaičius | 1 |
| izoliacijos tipas | PVC |
Kiti parametrai
| kitos funkcijos | ne |
|---|---|
| temperatūros saugiklis | ne |
| laidininkas | H05VV-F3G |
| spalva | oranžinė |
| maks. neritės apkrova | 16 A maks./3 680 W |
| maks. ritės apkrova | – |
| apsauga nuo vaikų | taip |
| svoris | – |
| matmenys | – |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| pakuotė | 1 vnt., paketas |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Ilgintuvas 10 m / 1 lizdas / oranžinis / PVC / 250 V / 1,5 mm2
1/7