Įtampos tikriklis VT-110
Užsakymo kodas M0018N
Rekomend. kaina su PVM
2,89
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | M0018N |
| Produkto numeris | 2201020000 |
| EAN | 8592920154311 |
Svarbiausi parametrai
| AC įtampa | nuo 70 iki 250 V, nekontaktinis |
|---|---|
| poliškumo indikacija | taip |
| signalizavimas | optinis |
Kiti parametrai
| fazės indikacija | ne |
|---|---|
| grandinės jungčių matavimas | ne |
| maitinimo šaltinis | 2× 1,5 V LR41 (pridedama) |
| DC įtampa | nuo 0 iki 250 V, nekontaktinis |
| nekontaktinis matavimas | šaltinių poliškumas ir trumpasis jungimas, mikrobangų krosnelės monitoriaus emisija |
| dažnio intervalas | 0–60 Hz |
| du jautrumo nustatymai | ne |
| AC/DC įtampa | 0–250 V, 70–250 V |
| pakuotė | 1 vnt., kolektorius kortelė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Įtampos tikriklis VT-110
1/11