Įtampos tikriklis VT-211
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | M0003BN |
| Produkto numeris | 2201024000 |
| EAN | 8592920156278 |
Patobulintas turinys
Įtampa po kontrolę
Įtampos tikrintuvas VT-211 yra praktiškas pagalbininkas, skirtas greitai ir saugiai patikrinti, ar elektros instaliacijose yra įtampa . Jis pravers tiek profesionalams, tiek namų ūkyje atliekant įprastus kištukinių lizdų, jungiklių ar prietaisų patikrinimus.
Tikslus kintamosios ir nuolatinės įtampos matavimas
Prietaisas leidžia atlikti dvipolį kintamosios ir nuolatinės įtampos matavimą 6–400 V diapazone. Dėl optinio signalizavimo naudojant LED diodes jūs iš karto matote įtampos vertę ir jos poliškumą, o tai žymiai supaprastina darbą ir padidina matavimo saugumą.
Saugumas darbe – svarbiausia
Testeris atitinka CAT III 400 V įtampos kategoriją, todėl tinka namų elektros instaliacijų, relių, elektros lizdų, skirstomųjų skydų, didelių pastatų apšvietimo sistemų ir pan. matavimui. Tvirta konstrukcija su IP54 apsauga leidžia jį naudoti ir sudėtingesnėmis sąlygomis, pavyzdžiui, dirbtuvėse ar statybvietėje.
Praktiškas ir paruoštas naudoti
Testeris maitinamas tiesiogiai iš elektros tinklo, todėl jums nereikia jokių baterijų. Ergonomiška forma, nuimami matavimo antgalių dangteliai ir paprastas valdymas daro jį idealiu įrankiu kasdieniam naudojimui.
| AC įtampa | 6–400 V |
|---|---|
| poliškumo indikacija | taip |
| signalizavimas | optinis |
| fazės indikacija | ne |
|---|---|
| grandinės jungčių matavimas | ne |
| maitinimo šaltinis | iš maitinimo šaltinio |
| DC įtampa | 6–400 V |
| nekontaktinis matavimas | ne |
| dažnio intervalas | 0–60 Hz |
| du jautrumo nustatymai | ne |
| AC/DC įtampa | 6 V, 12 V, 24 V, 50 V, 120 V, 230 V, 400 V |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |