Laidinis kambario termostatas su OpenTherm P56A01
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P56A01 |
| Produkto numeris | 2101211000 |
| EAN | 8592920149171 |
Patobulintas turinys
Šildykite ir vėsinkite ištisus metus
Suteikite savo namams idealią temperatūrą visais metų laikais. Laidinis kambario termostatas su "OpenTherm" ryšio palaikymu automatiškai palaiko šilumą žiemą ir vėsą vasarą - taip, kaip jums patinka. Naudodami 6 iš anksto nustatytas ir 3 vartotojo reguliuojamas programas, galite lengvai suplanuoti šildymą ir vėsinimą pagal savo dienos ritmą. Termostatas patikimai valdo šildymo sistemą ir oro kondicionavimo sistemą ir užtikrina stabilią temperatūrą nuo 7 °C iki 30 °C - dieną ir naktį. Be to, termostate įtrauktas 3 m ilgio grindų jutiklis, kurį galite sumontuoti prie grindų šildymo sistemos. Aiškiame, apšviestame ekrane su dideliais skaitmenimis visada aiškiai matysite esamą ir pageidaujamą temperatūrą.
OpenTherm ryšys
Termostatą galite prijungti prie katilo, kuris palaiko OpenTherm ryšį. Perjungimas atliekamas per OT ir per relę. Dauguma termostatų turi tik OT išėjimą arba relinį išėjimą. P56A01 termostatas turi abi išvestis prisijungimui prie katilo.
Termostatas P56A01 turi abi išvestis prisijungimui prie katilo.
Temperatūros nustatymas nuo 7 °C iki 30 °C
Jokių temperatūros šokų, bėgimo prie katilo ir brangiai kainuojančio perkaitimo - termostatas išlaiko idealią temperatūrą. Susikurkite komfortišką kambario temperatūrą, kad jaustumėtės kuo geriau. Norėdami siekti optimalios temperatūros, termostate tiesiog pasirinkite temperatūrą nuo 7 °C iki 30 °C, kurią galima reguliuoti vos 0,2 °C žingsniu. Tada ekrane galėsite matyti, ar nustatyta temperatūra atitinka faktinę kambario temperatūrą.
Aiškiai apšviestas ekranas
Termostatas P56A01 sujungia praktinį funkcionalumą ir šiuolaikišką, nesenstantį dizainą, tinkantį bet kokiam interjerui. Jutiklinis ekranas su apšvietimu yra aiškus ir intuityvus - dideli skaitmenys leidžia lengvai matyti esamą ir nustatytą temperatūrą, o dėl foninio apšvietimo juo patogu naudotis net naktį, neįjungus šviesos.
Pasirinkite savo poreikius atitinkantį termostatą
Atraskite naują termostatų asortimentą - nuo klasikinių iki išmaniųjų, su grindų jutikliu arba įmontuotų, sukurtų išskirtinio dizaino tik EMOS.
| reguliavimo tipas | programuojamas elektroninis vidaus termostatas |
|---|---|
| termostatas tipas | laidinis, su „OpenTherm“ ryšiu + grindinis šildymas |
| reguliavimo režimas | šildymo ir vėsinimo sistema |
| temperatūros derinimas | nuo 7 °C iki 30 °C, po 0,2 °C |
| temperatūros derinimo tipas | komforto ir ekonomiška temperatūra |
|---|---|
| temperatūros derinimo variantai | 0,1 °C, 0,2 °C, 0,5 °C, 1,0 °C, |
| temperatūros matavimas | nuo 0 °C iki 40 °C, skiriamoji geba 0,1 °C |
| kapiliarinio jutiklio ilgis | – |
| programų skaičius | 6 + 3 naudotojų pritaikoma |
| ON/OFF funkcija | taip |
| foninis apšvietimas | taip |
| spalva | baltas |
| įjungimas | 230 V AC ar be pajėgumo |
| diapazonas atvirame lauke | – |
| sušalimo apsauga | taip |
| priėmėjo galia | – |
| atostogų režimas | ne |
| atstatymo funkcija | ne |
| galimybė prisijungti prie kitų detektorių | ne |
| maitinimo šaltinis | 230 V AC |
| tinklų sąsajos galia | – |
| perdavėjo galia | – |
| veikimo dažnis | – |
| pakuotės dalis | termostatas, grindinis jutiklis, 3 m, Ø 8 mm |
| įjungimo apkrova | 16 A varžos, 5 A indukcinis |
| temperatūros kalibravimas | taip |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| perdavimo dažnis | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| taikymo kalbos | – |
| grindų jutiklis | NTC 10 kΩ, 3 m |
| perdavėjo matmuo | – |
| matmenys | 98 × 37 × 98 mm |
| gavėjo matmuo | – |
| tinklų sąsajos matmuo | – |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |