LED avarinis šviestuvas ORSU 6 W, 450lm, 3 val.
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZN1320 |
| Produkto numeris | 1548132000 |
| EAN | 8592920140802 |
Patobulintas turinys
Saugus orientavimasis bet kuriuo metu
ORSÚ taškinis avarinis apšvietimas su IP20 apsauga užtikrina aiškų ir patikimą apšvietimą esant elektros tiekimo sutrikimams. Lengvai montuojamas ir modernus dizainas užtikrina saugų orientavimąsi biuruose, prekybos patalpose ir namuose, kad kiekvienas kelias būtų saugus ir gerai matomas.
Užtikrina saugų orientavimąsi ir leidžia greitai bei saugiai judėti. Šalto balto atspalvio šviesa užtikrina aiškią ir gerai matomą evakuacijos kelių ženklinimą. Tvirta konstrukcija ir stabilus šviesos srautas garantuoja patikimą veikimą, kai to reikia.
Dėka aiškių instrukcijų ir universalių tvirtinimo galimybių, šviestuvą galite lengvai įmontuoti į lubas be specialisto pagalbos. Montavimas yra greitas, saugus ir intuityvus.
Atsarginės lęšiai leidžia pritaikyti apšvietimą prie konkrečių patalpos poreikių. Corridor lens naudojamas siauruose koridoriuose ir koridoriuose, pavyzdžiui, biuruose, mokyklose ar viešbučiuose, kur jis nukreipia šviesą palei kelią ir užtikrina tolygų ir aiškų evakuacijos kelio žymėjimą. Antipanic lens skirtas atviroms erdvėms, pavyzdžiui, salėms, fojė ar viešosioms patalpoms, ir dėl plataus šviesos sklaidos užtikrina saugų orientavimąsi ir judėjimą, net jei erdvėje tuo pačiu metu yra daugiau žmonių. Abiejų lęšių pagalba užtikrinamas patikimas ir saugus apšvietimas, tiksliai atitinkantis erdvės pobūdį ir jos poreikius.
Dėl šalto balto šviesos atspalvio avarinis apšvietimas aiškiai žymi evakuacijos kelius ir leidžia saugiai judėti bei orientuotis net ir esant elektros tiekimo sutrikimams.
| šviesos srautas | 450 lm |
|---|---|
| spalvos temperatūra | 5 000 K |
| išvesties galia veikiant avariniu režimu | 6 W |
| baterijos tipas | LiFePo4 |
| šviesi spalva | šalta balta |
|---|---|
| korpuso spalva | baltas |
| elektros įtampos dažnis | 50/60 Hz |
| IP kategorija | IP20 |
| sklaidytuvo medžiaga | nenurodyta |
| korpuso medžiaga | plastikas (PC) |
| elektros įtampa | 220–240 V AC |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| įėjimo srovė: | 75 mA |
| įvesties galia | 6 W maks. |
| matmenys | 140 × 55 mm diametro |
| darbinės temperatūros diapazonas | nuo –0 °C iki +45 °C |
| išvesties įtampa veikiant avariniu režimu | nenurodyta |
| apsaugos klasė | II |
| montavimo tipas | įmontuotas |
| garantijos laikotarpis | 4 metai |
| šviesos šaltinis | LED |
| mechaninio poveikio apsauga | nenurodyta |
| energijos faktorius | >0,5 |
| išėjimo įtampa | nenurodyta |
| avarinio veikimo laikas | 3 h |
| baterijų krovimo laikas | ≥ 24 valandos |
| baterijos talpa | 1 500 mAh |
| garantija baterijai | 2 metai |
| avarinio apšvietimo veikimo tipas | nenuolatinis |
| žiūrėjimo atstumas | – |
| veikimo avarijos atveju bandymo tipas | rankinio valdymo mygtukas |