LED dviračio priekinis žibintas + galinis žibintas P3920, 150 lm, 5x AAA
Užsakymo kodas P3920
Rekomend. kaina su PVM
15,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3920 |
| Produkto numeris | 1446002000 |
| EAN | 8592920029848 |
Patobulintas turinys
Maksimalus matomumas kelyje
LED žibintų rinkinys dviračiui padidina jūsų saugumą kelyje dėl galingo priekinio žibinto su šviesos srautu 150 lm ir šviesos spinduliu iki 110 m bei ryškaus galinio žibinto su trimis LED diodėmis. Siūlo iki 10 apšvietimo režimų, todėl galite lengvai pasirinkti idealų šviesos intensyvumą ir stilių. Abu žibintai turi ilgą AAA baterijų veikimo trukmę, yra atsparūs vandeniui ir, dėka universalių laikiklių , juos galima greitai ir tvirtai pritvirtinti prie daugumos dviračių. Patikimas pasirinkimas kasdieniam važiavimui ir vakariniams treniruotėms.
Savybės
- Šviesos srautas 150 lm, šviesos spindulys 110 m
- Galinis žibintas su 3 LED diodėmis, užtikrinančiomis gerą matomumą
- 10 šviesos režimų įvairioms situacijoms
- Ilgas AAA baterijų veikimo laikas
- Atsparus vandeniui dizainas
- Greitas ir paprastas montavimas ant dviračio
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | priekis: 3× AAA, dalis: 2× AAA |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 110 m |
| šviesos našumas | 150 lm |
Kiti parametrai
| baterijos pridėtos | ne |
|---|---|
| baterijos tipas | LR03 (1,5 V) |
| įkrovimas | ne |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | taip (IP43) |
| medžiaga | priekis: aliuminis, galinė dalis: plastikinis |
| degimo laikas | 96–172 h |
| informacija apie veikimo laiką | LED 100 % – 96 h, LED 50 % – 172 h |
| įkrovimo laikas | nenurodyta |
| atsparumas smūgiams | nenurodyta |
| spalva | juodas |
| šviesos srautas | LED 100 % – 150 lm, LED 50 % – 40 lm |
| šviesos šaltinis | LED (priekis), 3× LED (dalis) |
| spindulio atstumas | LED 100 % – 110 m, LED 50 % – 6 m |
| švietimo režimų skaičius | 10 |
| maitinimo jungties tipas | nenurodyta |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | nenurodyta |
| režimai | nenurodyta |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | nenurodyta |
| priedai | dviračio laikiklis |
| specialios funkcijos | nenurodyta |
| savybės | nenurodyta |
| svoris | nenurodyta |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 28 × 103 mm, 30 × 65 × 40 mm |
| pakuotė | 1 vnt., lizdinė pakuotė |
| prekių ženklas | EMOS |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED dviračio priekinis žibintas + galinis žibintas P3920, 150 lm, 5x AAA
1/13