LED įkraunamas galvos žibintas P3544, 500 lm, 120 m, Li-Ion 800 mAh
Užsakymo kodas P3544
Rekomend. kaina su PVM
27,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3544 |
| Produkto numeris | 1441361900 |
| EAN | 8592920153574 |
Svarbiausi parametrai
| šviesos našumas | 500 lm |
|---|---|
| įkrovimas | taip |
| maksimalus spindulio atstumas | 120 m |
| maitinimo šaltinis | Li-Ion |
Kiti parametrai
| šviesos šaltinis | LED |
|---|---|
| atsparus vandeniui | ne |
| degimo laikas | 1–4 h |
| spindulio kampas | 20° |
| spindulio atstumas | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 60 m |
| baterijos tipas | 800 mAh/3,7 V |
| atspindinti juostelė | taip |
| fokusas | ne |
| režimai | LED 100 %, LED 50% |
| švietimo režimų skaičius | 2 |
| svoris | 60 g |
| maitinimo jungties tipas | USB-C |
| specialios funkcijos | 0 |
| baterijos pridėtos | taip |
| įkrovimo laikas | – |
| informacija apie veikimo laiką | LED 100 % – 1 h, LED 50 % – 4 h |
| spalva | – |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | taip |
| medžiaga | metalas |
| atsparumas smūgiams | taip |
| priedai | USB-C kabel |
| šviesos srautas | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 200 lm |
| savybės | # |
| prekių ženklas | EMOS |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 80 × 29 × 30 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED įkraunamas galvos žibintas P3544, 500 lm, 120 m, Li-Ion 800 mAh
1/19