LED įkraunamas galvos žibintas P3546, 550 lm, 110 m, Li-Pol 1000 mAh / 3× AAA
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3546 |
| Produkto numeris | 1441381900 |
| EAN | 8592920155806 |
Patobulintas turinys
Patikima žibintuvėlė bet kokiai situacijai
Tvirta hibridinė žibintuvėlė yra idealus pagalbininkas darbe, sportuojant ir užsiimant lauko veikla. Dėl galingų LED diodų derinio ji užtikrina platų šviesos sklaidymą aplinkai apšviesti ir koncentruotą šviesos kūgį, leidžiantį tiksliai apšviesti toliau esančias vietas. Nesvarbu, ar ruošiatės vakariniam pasivaikščiojimui, stovyklavimui, žvejybai, ar tiesiog norite turėti laisvas rankas darbo metu, ši žibintuvėlė užtikrins patikimą ir patogų apšvietimą.
Didžiausias šios žibintuvėlės privalumas – hibridinis maitinimas: galite naudoti įkraunamą Li-Pol akumuliatorių arba įprastas AAA baterijas. Dėl to žibintuvėle galite pasikliauti net ir tais atvejais, kai nėra galimybės ją įkrauti. Reguliuojamas dirželis su atšvaitais užtikrina patogų nešiojimą ir geresnį matomumą judant tamsoje.
Ši žibintuvėlė leidžia rinktis iš keturių šviesos spalvų. Galite rinktis iš šiltos, neutralios ir šaltos baltos spalvos, kurios idealiai tinka darbui, judėjimui lauke ar smulkiems darbams. Kiekviena iš jų suteikia skirtingą apšvietimo pobūdį – nuo malonios šviesos darbui iš arti iki ryškios šviesos, užtikrinančios maksimalų aplinkos matomumą.
Taip pat yra raudona šviesa, kuri yra puikus pasirinkimas naktinėms veikloms gamtoje. Ji padeda išlaikyti natūralų naktinį matymą, yra mažiau pastebima gyvūnams ir tuo pačiu nepritraukia vabzdžių. Todėl ją galėsite naudoti kempinguojant, žvejojant, medžioklėje ar vakare judėdami lauke.
Siauresnis spindulys sutelkia šviesą į tolį ir yra idealus tiksliam darbui arba orientacijai lauke. Priešingai, platesnis kampas tolygiai apšviečia didesnį plotą aplink jus, o tai bus naudinga dirbant, judant lauke ar užsiimant veikla, kai reikia gerai matyti aplinką.
Ši žibintuvėlė siūlo iki 7 apšvietimo režimų, todėl galėsite lengvai pasirinkti idealią šviesos intensyvumą ir tipą, atsižvelgdami į esamą situaciją. Galima rinktis iš kelių šaltos baltos šviesos intensyvumo lygių, užtikrinančių maksimalų apšvietimą ir gerą matomumą lauke, neutralios šviesos, skirtos universaliam naudojimui, bei šiltos šviesos, kuri yra maloni dirbant iš arti ar vakare.
Taip pat yra raudona šviesa su nuolatinio švytėjimo arba mirgėjimo funkcijomis, kuri tinka judėti gamtoje naktį, signalizuoti arba situacijose, kai nenorite akinti aplinkinių.
Dėl plataus režimų pasirinkimo galite lengvai suderinti galią, apšvietimo spindulį ir baterijos veikimo trukmę, kad visada turėtumėte būtent tiek šviesos, kiek jums tuo metu reikia.
Praktiška, galinga ir pasirengusi bet kokiam nuotykiui – EMOS žibintuvėlis visada apšvies jums, kai to prireiks.
| šviesos našumas | 550 lm |
|---|---|
| įkrovimas | taip |
| maksimalus spindulio atstumas | 110 m |
| maitinimo šaltinis | Li-pol / 3×AAA |
| šviesos šaltinis | 7× LED |
|---|---|
| atsparus vandeniui | taip (IP45) |
| degimo laikas | # |
| spindulio kampas | 30°/60° |
| spindulio atstumas | LED CW 100 % – 110 m, LED CW 50 % – 80 m, LED CW 20 % – 50 m, LED WW – 20 m, LED NW – 60 m |
| baterijos tipas | 1 000 mAh (3,7 V) / LR03 (1,5 V) |
| atspindinti juostelė | taip |
| fokusas | ne |
| režimai | LED CW 100 %, LED CW 50 %, LED CW 20 %, LED raudona šviečia, LED WW, LED NW, LED raudona |
| švietimo režimų skaičius | 7 |
| svoris | 77 g |
| maitinimo jungties tipas | USB-C |
| specialios funkcijos | # |
| baterijos pridėtos | taip (Li-pol) |
| įkrovimo laikas | 2,5 h |
| informacija apie veikimo laiką | LED CW 100 % – 3,5 h, LED CW 50 % – 4 h, LED CW 20 % – 8 h, LED WW – 9 h, LED NW – 7,5 h |
| spalva | juodai žalia |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | ne |
| medžiaga | ABS plastikas |
| atsparumas smūgiams | taip |
| priedai | USB-C kabel |
| šviesos srautas | LED CW 100 % – 550 lm, LED CW 50 % – 300 lm, LED CW 20 % – 150 lm, LED WW – 100 lm, LED NW – 200 lm |
| savybės | – |
| prekių ženklas | EMOS |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 64 × 48 × 32 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |