LED įspėjamasis trikampis, įkraunamas, COB LED + raudona LED
Užsakymo kodas P4010
Rekomend. kaina su PVM
15,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P4010 |
| Produkto numeris | 1440041500 |
| EAN | 8592920150276 |
Patobulintas turinys
Įranga vairuotojams
EMOS LED avarinis trikampisužtikrins jūsų matomumą kelyje bet kokiomis sąlygomis. Raudonasis LED įspėjamasis trikampis įspėja kitus eismo dalyvius iki 1 km atstumu, o trys galingi COB prožektoriai suteiks jums pakankamai šviesos keičiant ratą ar remontuojant automobilį.
Saugumas ir praktiškumas visada po ranka!
Šis LED avarinis trikampis yra būtina įranga kiekvienam vairuotojui, kuris nori būti matomas ir apsaugotas kelyje įvykus gedimui ar avarijai. Ergonomiška pasukama rankena leidžia lengvai nešti ir reguliuoti apšvietimo kampą iki 180 laipsnių. Dėl įkraunamo akumuliatoriaus su „powerbank“ funkcija jis gali praversti ir tuo atveju, jei išsikrovė telefonas.
Pagrindiniai privalumai
- Didelis šviesos stipris
- 2 šviesos režimai - COB LED balta
- 3 apšvietimo / mirgėjimo režimai - raudonas įspėjamasis trikampis
- Įkrovimas per micro USB
- Ergonominė rankena reguliuojamam apšvietimo kampui
- Universalus naudojimas: ideali gedimo, avarijos ar kitų kritinių situacijų atveju
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | Ličio jonų baterija |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 20 m |
| šviesos našumas | 350 lm |
Kiti parametrai
| baterijos pridėtos | taip |
|---|---|
| baterijos tipas | 1 800 mAh/3,7 V |
| įkrovimas | taip |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | ne |
| medžiaga | ABS plastikas |
| degimo laikas | 2–4,5 h |
| informacija apie veikimo laiką | COB LED 100 % – 2 h, COB LED 50 % – 4,5 h |
| įkrovimo laikas | 5 h |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | juodas-geltona |
| šviesos srautas | COB LED 100 % – 350 lm, COB LED – 150 lm |
| šviesos šaltinis | 3× COB LED + LED sarkana |
| spindulio atstumas | COB LED 100 % – 20 m, COB LED – 10 m |
| švietimo režimų skaičius | 5 |
| maitinimo jungties tipas | mikro USB |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | ne |
| režimai | COB LED 100 %, COB LED 50 %, LED raudonas švytėjimas, LED raudonas blyksnis, LED raudonas blyksnis |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | taip |
| priedai | USB laidas |
| specialios funkcijos | LED įspėjamasis trikampis, powerbank funkcija |
| savybės | rotacinis laikiklis |
| svoris | 590 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 270 × 50 × 245 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
| prekių ženklas | EMOS |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Susiję produktai
Susiję produktai (1)
LED įspėjamasis trikampis, įkraunamas, COB LED + raudona LED
1/16