LED lemputė Basic MR16 balta/ GU10 / 10 W (72 W) / 1000 lm / Šalta balta
Užsakymo kodas ZL8F54
Rekomend. kaina su PVM
2,89
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZL8F54 |
| Produkto numeris | 1525730117 |
| EAN | 8592920152454 |
Patobulintas turinys
Efektyvus veikimas
Ši GU10 LED lemputė su 10 W užtikrina iki 1000 liumenų šviesos srautą ir leidžia sutaupyti daug energijos esant dideliam šviesos srautui. Jos šviesos efektyvumas yra 100 lm/W, todėl idealiai tinka efektyviam, mažai energijos naudojančiam apšvietimui.
Kokybiškas apšvietimas
Dėl 110° spindulio kampo tolygiai ir ryškiai apšviečia erdvę, o šalta balta šviesa, kurios chromatinė temperatūra 6 500K, užtikrina maksimalų matomumą. Puikiai tinka biurams, parduotuvėms ir namams.
Šalta balta šviesa
Šalta balta šviesa užtikrina ryškų, kontrastingą ir techninį apšvietimą. Ji tinka darbo vietoms, dirbtuvėms, garažams ar vitrinoms apšviesti, kai svarbu maksimalus matomumas ir koncentracija.
Svarbiausi parametrai
| lizdas (lempos laikiklis) | GU10 |
|---|---|
| šviesi spalva | šalta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 72 W |
| šviesos srautas | 1 000 lm |
| maitinimas | 10 W |
Kiti parametrai
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | MR16 |
| spalvos temperatūra | 6 500 K |
| linija | BASIC |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | F moteriška |
| spindulio kampas | 110° |
| tarnavimo laikas | 20 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| energijos faktorius | 0.50 |
| jungimo ciklų skaičius | 20 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 50 × 50 × 58 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Produkto informaciniai lapai
Rodyti visus
Rodyti mažiau
LED lemputė Basic MR16 balta/ GU10 / 10 W (72 W) / 1000 lm / Šalta balta
1/11