LED lemputė Basic MR16 balta/ GU10 / 10 W (72 W) / 1000 lm / Šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZL8F52 |
| Produkto numeris | 1525730236 |
| EAN | 8592920152393 |
Patobulintas turinys
Energijos taupymas
Diodinė GU10 lemputė su 10 W užtikrina 1000 liumenų šviesos srautą ir, palyginti su įprasta 72 W lempa, sutaupo daug energijos. Jos šviesos efektyvumas yra 100 lm/W, todėl tai idealus pasirinkimas efektyviam ir ekonomiškam apšvietimui.
Kokybiškas apšvietimas
Su 110° spindulio kampu jis užtikrina lygią ir ryškią šviesą, kuri dėl 3 000K chromatiškumo temperatūros sukuria šiltos baltos spalvos apšvietimą. Puikiai tinka erdvėms, kuriose norite sukurti jaukią ir komfortišką atmosferą.
Šilta balta šviesa
Šilta balta šviesa sukuria jaukų ir malonų apšvietimą. Ji puikiai tinka svečių kambariams, miegamiesiems ar valgomiesiems, kur kasdienio naudojimo metu įvertinsite skaidrią ir atpalaiduojančią atmosferą.
| lizdas (lempos laikiklis) | GU10 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 72 W |
| šviesos srautas | 1 000 lm |
| maitinimas | 10 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | MR16 |
| spalvos temperatūra | 3 000 K |
| linija | BASIC |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | F moteriška |
| spindulio kampas | 110° |
| tarnavimo laikas | 20 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| energijos faktorius | 0.50 |
| jungimo ciklų skaičius | 20 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 50 × 50 × 58 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |