LED lemputė Classic A60 / E27 / 14 W (120 W) / 1901 lm / Neutrali balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ5D76 |
| Produkto numeris | 1525733501 |
| EAN | 8592920153826 |
Patobulintas turinys
Klasika moderniame ekonomiškame dizaino
LED lemputė su E27 lizdu ir klasikinės A60 formos yra idealus tradicinių lempučių pakaitalas. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir tolygų apšvietimą, sunaudodama mažai energijos, todėl padeda sumažinti apšvietimo išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, o dėl ilgo tarnavimo laiko jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiška ir klasikinė A60 forma tinka daugumai namų lempų, stalo lempų, šviestuvų ar pakabinamų šviestuvų, kur ji derina praktiškumą ir estetišką išvaizdą.
Natūralus ir funkcionalus apšvietimas
Neutralios spalvos šviesa užtikrina subalansuotą šiltų ir šaltų atspalvių santykį bei natūralų, ryškų apšvietimą be spalvų iškraipymų. Ji idealiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas geras matomumas ir koncentracija, bet kartu ir maloni atmosfera.
Neutralios spalvos šviesa ypač tinka virtuvėms, vonios kambariams, darbo kambariams ar koridoriams. Ji skatina koncentraciją, nevargina akių ir tinka ilgalaikiam naudojimui kasdienėje veikloje.
| lizdas (lempos laikiklis) | E27 |
|---|---|
| šviesi spalva | neutrali balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 120 W |
| šviesos srautas | 1 901 lm |
| maitinimas | 14 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | Classic A60 |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 136 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 180° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,59 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 60 × 60 × 120 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |