LED lemputė Classic A60 / E27 / 14 W (120 W) / 1901 lm / Šalta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ5D77 |
| Produkto numeris | 1525733128 |
| EAN | 8592920153888 |
Patobulintas turinys
Klasika moderniame ekonomiškame dizaino
LED lemputė su E27 lizdu ir klasikinės A60 formos yra idealus tradicinių lempučių pakaitalas. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir tolygų apšvietimą, sunaudodama mažai energijos, todėl padeda sumažinti apšvietimo išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, o dėl ilgo tarnavimo laiko jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiška ir klasikinė A60 forma tinka daugumai namų lempų, stalo lempų, šviestuvų ar pakabinamų šviestuvų, kur ji derina praktiškumą ir estetišką išvaizdą.
Maksimalus ryškumas ir tikslus apšvietimas
Šalta šviesos spalva užtikrina labai ryškų ir švarų apšvietimą, kuris skatina susikaupimą ir tikslumą. Dėl šaltesnės spalvos ji užtikrina puikų detalių matomumą ir yra ideali darbo bei techninėms patalpoms.
Šis šviesos tipas ypač tinka dirbtuvėms, garažams, biurams ar vietoms, kur akcentuojamas našumas ir funkcionalumas. Šalta šviesos spalva veikia energingai, tinkamai apšvietus nevargina akių ir padeda išlaikyti dėmesį net atliekant sudėtingesnes užduotis.
| lizdas (lempos laikiklis) | E27 |
|---|---|
| šviesi spalva | šalta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 120 W |
| šviesos srautas | 1 901 lm |
| maitinimas | 14 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | Classic A60 |
| spalvos temperatūra | 6 500 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 136 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 180° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,59 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 60 × 60 × 120 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |