LED lemputė Classic Candle / E14 / 2,2 W (25 W) / 250 lm / Neutrali balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ3E03 |
| Produkto numeris | 1525731459 |
| EAN | 8592920152980 |
Patobulintas turinys
Elegantiška žvakės forma ir ekonomiškas apšvietimas
LED lemputė su E14 lizdu ir žvakės forma yra modernus ir energiją taupantis klasikinės lemputės pakaitalas. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir malonų šviesą su minimaliu energijos suvartojimu, taip taupydama apšvietimo išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, o dėl ilgo tarnavimo laiko jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiška E14 žvakės forma idealiai tinka lempoms, šviestuvams, sieninėms lempoms ir dekoratyviniams šviestuvams, kuriuose išsiskiria jos elegantiškas dizainas.
Natūralus ir funkcionalus apšvietimas
Neutralios spalvos šviesa užtikrina subalansuotą šiltų ir šaltų atspalvių santykį bei natūralų, ryškų apšvietimą be spalvų iškraipymų. Ji idealiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas geras matomumas ir koncentracija, bet kartu ir maloni atmosfera.
Neutralios spalvos šviesa ypač tinka virtuvėms, vonios kambariams, darbo kambariams ar koridoriams. Ji skatina koncentraciją, nevargina akių ir tinka ilgalaikiam naudojimui kasdieniame gyvenime.
| lizdas (lempos laikiklis) | E14 |
|---|---|
| šviesi spalva | neutrali balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 25 W |
| šviesos srautas | 250 lm |
| maitinimas | 2,2 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | Candle |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 114 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | E |
| spindulio kampas | 240° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,5 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | # |
| matmenys | 37 × 37 × 93 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |