LED lemputė Classic Candle / E14 / 2,2 W (25 W) / 250 lm / šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ3E01 |
| Produkto numeris | 1525731438 |
| EAN | 8592920152959 |
Patobulintas turinys
Elegantiška žvakės forma ir ekonomiškas apšvietimas
LED lemputė su E14 lizdu ir žvakės forma yra modernus ir energiją taupantis klasikinės lemputės pakaitalas. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir malonų šviesą su minimaliu energijos suvartojimu, taip taupydama apšvietimo išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, o dėl ilgo tarnavimo laiko jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiška E14 žvakės forma idealiai tinka lempoms, šviestuvams, sieninėms lempoms ir dekoratyviniams šviestuvams, kuriuose išsiskiria jos elegantiškas dizainas.
Maloni namų atmosfera
Šilta šviesos spalva sukuria jaukią ir harmoningą aplinką, kurioje jausitės natūraliai ir atsipalaidavę. Šilta atspalvio šviesa primena klasikinį kaitrinį apšvietimą ir yra ideali vakariniam poilsiui bei kasdieniam komfortui.
Dėl švelnios, neakinančios šviesos ji ypač tinka svetainėms, miegamiesiems, valgomojo kambariams ar dekoratyviniams šviestuvams, kur padeda sukurti ramią ir malonią atmosferą. Šilta šviesos spalva nevargina akių ir skatina komforto jausmą interjere.
| lizdas (lempos laikiklis) | E14 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 25 W |
| šviesos srautas | 250 lm |
| maitinimas | 2,2 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | Candle |
| spalvos temperatūra | 2 700 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 114 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | E |
| spindulio kampas | 240° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0.50 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| matmenys | 37 × 37 × 93 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |