LED lemputė Classic JC / G9 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / Neutrali balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9D13 |
| Produkto numeris | 1525736413 |
| EAN | 8592920151679 |
Patobulintas turinys
Modernus LED lemputė G9 užtikrina ekonomišką ir patikimą apšvietimą kompaktiškoje konstrukcijoje. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia pakankamai šviesos su minimaliu energijos suvartojimu, todėl žymiai sumažina eksploatacijos išlaidas, palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lemputėmis.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, turi ilgą tarnavimo laiką ir išlaiko stabilų šviesos srautą visą naudojimo laiką. Kompaktiškas dizainas leidžia ją naudoti netgi riboto ploto šviestuvuose, pavyzdžiui, sietynuose, sieniniuose ir taškinio apšvietimo šviestuvuose.
Natūralus ir funkcionalus apšvietimas
Neutralios spalvos šviesa užtikrina subalansuotą šiltų ir šaltų atspalvių santykį bei natūralų, ryškų apšvietimą be spalvų iškraipymų. Ji idealiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas geras matomumas ir koncentracija, bet kartu ir maloni atmosfera.
Neutralios spalvos šviesa ypač tinka virtuvėms, vonios kambariams, darbo kambariams ar koridoriams. Ji skatina koncentraciją, nevargina akių ir tinka ilgalaikiam naudojimui kasdieniame gyvenime.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | neutrali balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 32 W |
| šviesos srautas | 350 lm |
| maitinimas | 2,5 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 140 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 14 × 14 × 43 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |