LED lemputė Classic JC / G9 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / Šalta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9D14 |
| Produkto numeris | 1525736101 |
| EAN | 8592920151709 |
Patobulintas turinys
Modernus LED lemputė G9 užtikrina ekonomišką ir patikimą apšvietimą kompaktiškoje konstrukcijoje. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia pakankamai šviesos su minimaliu energijos suvartojimu, todėl žymiai sumažina eksploatacijos išlaidas, palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lemputėmis.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, turi ilgą tarnavimo laiką ir išlaiko stabilų šviesos srautą visą naudojimo laiką. Kompaktiškas dizainas leidžia ją naudoti netgi riboto ploto šviestuvuose, pavyzdžiui, sietynuose, sieniniuose ir taškinio apšvietimo šviestuvuose.
Maksimalus ryškumas ir tikslus apšvietimas
Šalta šviesos spalva užtikrina labai ryškų ir švarų apšvietimą, kuris skatina susikaupimą ir tikslumą. Dėl šaltesnės spalvos ji užtikrina puikų detalių matomumą ir yra ideali darbo bei techninėms patalpoms.
Šis šviesos tipas ypač tinka dirbtuvėms, garažams, biurams ar vietoms, kur akcentuojamas našumas ir funkcionalumas. Šalta šviesos spalva veikia energingai, tinkamai apšvietus nevargina akių ir padeda išlaikyti dėmesį net atliekant sudėtingesnes užduotis.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | šalta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 32 W |
| šviesos srautas | 350 lm |
| maitinimas | 2,5 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 6 500 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 140 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 14 × 14 × 43 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |