LED lemputė Classic JC / G9 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9D12 |
| Produkto numeris | 1525736213 |
| EAN | 8592920151648 |
Patobulintas turinys
Modernus LED lemputė G9 užtikrina ekonomišką ir patikimą apšvietimą kompaktiškoje konstrukcijoje. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia pakankamai šviesos su minimaliu energijos suvartojimu, todėl žymiai sumažina eksploatacijos išlaidas, palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lemputėmis.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu, turi ilgą tarnavimo laiką ir išlaiko stabilų šviesos srautą visą naudojimo laiką. Kompaktiškas dizainas leidžia ją naudoti netgi riboto ploto šviestuvuose, pavyzdžiui, sietynuose, sieniniuose ir taškinio apšvietimo šviestuvuose.
Maloni namų atmosfera
Šilta šviesos spalva sukuria jaukią ir harmoningą aplinką, kurioje jausitės natūraliai ir atsipalaidavę. Šilta atspalvio šviesa primena klasikinį kaitrinį apšvietimą ir yra ideali vakariniam poilsiui bei kasdieniam komfortui.
Dėl švelnios, neakinančios šviesos ji ypač tinka svetainėms, miegamiesiems, valgomojo kambariams ar dekoratyviniams šviestuvams, kur padeda sukurti ramią ir malonią atmosferą. Šilta šviesos spalva nevargina akių ir skatina komforto jausmą interjere.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 32 W |
| šviesos srautas | 350 lm |
| maitinimas | 2,5 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 3 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 140 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 14 × 14 × 43 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |