LED lemputė Classic JC / G9 /4,2 W (40 W) / 470 lm / Neutrali balta / 2 pcs
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9E23.2 |
| Produkto numeris | 1525736415 |
| EAN | 8592920151860 |
Patobulintas turinys
LED lemputė su G9 lizdu yra moderni ir energiją taupanti alternatyva klasikinėms halogeninėms lemputėms. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia pakankamai šviesos, sunaudodama mažai energijos, todėl padeda sumažinti apšvietimo išlaidas.
Praktinis dvigubas paketas yra idealus pasirinkimas daugiakampiams šviestuvams arba visos patalpos apšvietimui suvienodinti. Jis užtikrina vienodą šviesos spalvą ir intensyvumą, tuo pačiu siūlo palankesnį sprendimą nei atskirų vienetų pirkimas.
Lemputės iš karto įsižiebia visu pajėgumu, yra ilgaamžės ir išlaiko stabilų šviesos srautą visą naudojimo laiką. Kompaktiškas dizainas leidžia jas naudoti netgi riboto ploto šviestuvuose, pavyzdžiui, sietynuose, sieniniuose ir taškinio apšvietimo šviestuvuose.
Natūralus ir funkcionalus apšvietimas
Neutralios spalvos šviesa užtikrina subalansuotą šiltų ir šaltų atspalvių santykį bei natūralų, ryškų apšvietimą be spalvų iškraipymų. Ji idealiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas geras matomumas ir koncentracija, bet kartu ir maloni atmosfera.
Neutralios spalvos šviesa ypač tinka virtuvėms, vonios kambariams, darbo kambariams ar koridoriams. Ji skatina koncentraciją, nevargina akių ir tinka ilgalaikiam naudojimui kasdieniame gyvenime.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | neutrali balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 40 W |
| šviesos srautas | 470 lm |
| maitinimas | 4,2 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 112 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | E |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 18 × 18 × 49 mm |
| pakuotė | 2 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |