LED lemputė Classic JC / G9 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9E22.2 |
| Produkto numeris | 1525736215 |
| EAN | 8592920151839 |
Patobulintas turinys
LED lemputė su G9 lizdu yra moderni ir energiją taupanti alternatyva klasikinėms halogeninėms lemputėms. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia pakankamai šviesos, sunaudodama mažai energijos, todėl padeda sumažinti apšvietimo išlaidas.
Praktinis dvigubas paketas yra idealus pasirinkimas daugiakampiams šviestuvams arba visos patalpos apšvietimui suvienodinti. Jis užtikrina vienodą šviesos spalvą ir intensyvumą, tuo pačiu siūlo palankesnį sprendimą nei atskirų vienetų pirkimas.
Lemputės iš karto įsižiebia visu pajėgumu, yra ilgaamžės ir išlaiko stabilų šviesos srautą visą naudojimo laiką. Kompaktiškas dizainas leidžia jas naudoti netgi riboto ploto šviestuvuose, pavyzdžiui, šviestuvuose, sieniniuose ir taškinio apšvietimo šviestuvuose.
Maloni namų atmosfera
Šilta šviesos spalva sukuria jaukią ir harmoningą aplinką, kurioje jausitės natūraliai ir atsipalaidavę. Šilta atspalvio šviesa primena klasikinį kaitrinį apšvietimą ir yra ideali vakariniam poilsiui bei kasdieniam komfortui.
Dėl švelnios, neakinančios šviesos ji ypač tinka svetainėms, miegamiesiems, valgomojo kambariams ar dekoratyviniams šviestuvams, kur padeda sukurti ramią ir malonią atmosferą. Šilta šviesos spalva nevargina akių ir skatina komforto jausmą interjere.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 40 W |
| šviesos srautas | 470 lm |
| maitinimas | 4,2 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 3 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 112 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | E |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 18 × 18 × 49 mm |
| pakuotė | 2 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |