LED lemputė Classic JC / G9 / 4,3 W (48 W) / 600 lm / Šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9D32 |
| Produkto numeris | 1525766201 |
| EAN | 8592920150597 |
Patobulintas turinys
Ekonominės LED lemputės
G9 tipo LED lemputės užtikrina ekonomišką ir patikimą apšvietimą bei ilgą tarnavimo laiką. Dėl kompaktiško dizaino jos idealiai tinka mažesniems šviestuvams, kuriuose reikalingas kokybiškas apšvietimas ir mažas energijos suvartojimas. Jos įsižiebia iš karto, be įkaitinimo, ir visą naudojimo laiką skleidžia stabilią šviesą. Jos tinka namams, biurams ir dekoratyviniams šviestuvams.
Šilta balta šviesa atrodo natūrali ir nekenkia akims, todėl tinka kasdieniam naudojimui. Ji išryškina interjero spalvas, o medžiagos jos apšvietime atrodo švelnesnės ir natūralesnės. Tai idealus pasirinkimas ten, kur pageidaujamas švelnus ir vizualiai patogus apšvietimas, nesukeliantis akims didelio nuovargio.
Trijų metų garantija jūsų saugumui
Pratęsta trejų metų garantija suteikia jums tikrumą, kad pasirenkate tikrai ilgaamžį ir patikrintos kokybės produktą. Tai aiškus ženklas, kad mūsų lemputės atitinka aukštus standartus ir jūs galite jomis pasitikėti kiekvieną dieną.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 48 W |
| šviesos srautas | 600 lm |
| maitinimas | 4,3 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 3 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 140 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 18 × 18 × 60 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |