LED lemputė Classic JC / G9 / 4,9 W (60 W) / 806 lm / Šalta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ9C44 |
| Produkto numeris | 1525766206 |
| EAN | 8592920150740 |
Patobulintas turinys
Ekonominės LED lemputės
G9 tipo LED lemputės užtikrina ekonomišką ir patikimą apšvietimą bei ilgą tarnavimo laiką. Dėl kompaktiško dizaino jos idealiai tinka mažesniems šviestuvams, kuriuose reikalingas kokybiškas apšvietimas ir mažas energijos suvartojimas. Jos įsižiebia iš karto, nesikaitina ir visą naudojimo laiką skleidžia stabilią šviesą. Jos tinka namams, biurams ir dekoratyviniams šviestuvams.
Šalta balta spalva suteikia erdvei aiškų ir švarų išvaizdą, kuri atrodo energinga ir gaivi. Dėl savo intensyvumo ji užtikrina optimalų apšvietimą skaitymui, rašymui ar kitoms veikloms, kurioms reikalingas maksimalus matomumas ir koncentracija.
Trijų metų garantija jūsų saugumui
Pratęsta trejų metų garantija suteikia jums tikrumą, kad pasirenkate tikrai ilgaamžį ir patikrintos kokybės produktą. Tai aiškus ženklas, kad mūsų lemputės atitinka aukštus standartus ir jūs galite jomis pasitikėti kiekvieną dieną.
| lizdas (lempos laikiklis) | G9 |
|---|---|
| šviesi spalva | šalta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 60 W |
| šviesos srautas | 806 lm |
| maitinimas | 4,9 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | JC |
| spalvos temperatūra | 6 500 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 164 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | C |
| spindulio kampas | 300° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 25 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 230 V/50 Hz |
| matmenys | 18 × 18 × 60 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |