LED lemputė Classic MR16 balta/ GU10 / 1,3 W (16 W) / 150 lm / Šilta balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ8EL2 |
| Produkto numeris | 1525730237 |
| EAN | 8592920152157 |
Patobulintas turinys
LED lemputė su GU10 lizdu yra moderni ir energiją taupanti alternatyva klasikinėms halogeninėms lemputėms. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir tolygų apšvietimą, sunaudodama minimaliai energijos, o tai sumažina eksploatacijos išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu ir yra ilgaamžė, todėl jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiškas dizainas leidžia ją naudoti taškiniuose šviestuvuose, bėgelių sistemose ir dekoratyviniuose šviestuvuose.
Maloni namų atmosfera
Šilta šviesos spalva sukuria jaukią ir harmoningą aplinką, kurioje jausitės natūraliai ir atsipalaidavę. Šilta atspalvio šviesa primena klasikinį kaitrinį apšvietimą ir yra ideali vakariniam poilsiui bei kasdieniam komfortui.
Dėl švelnios, neakinančios šviesos ji ypač tinka svetainėms, miegamiesiems, valgomojo kambariams ar dekoratyviniams šviestuvams, kur padeda sukurti ramią ir malonią atmosferą. Šilta šviesos spalva nevargina akių ir skatina komforto jausmą interjere.
| lizdas (lempos laikiklis) | GU10 |
|---|---|
| šviesi spalva | šilta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 16 W |
| šviesos srautas | 150 lm |
| maitinimas | 1,3 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | MR16 |
| spalvos temperatūra | 3 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 115 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | E |
| spindulio kampas | 100° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0,40 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 50 × 50 × 58 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |