LED lemputė Classic MR16 balta/ GU10 / 4 W (39 W) / 450 lm / Šaltai balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ8E24 |
| Produkto numeris | 1525730118 |
| EAN | 8592920152126 |
Patobulintas turinys
LED lemputė su GU10 lizdu yra moderni ir energiją taupanti alternatyva klasikinėms halogeninėms lemputėms. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir tolygų apšvietimą, sunaudodama minimaliai energijos, o tai sumažina eksploatacijos išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu ir yra ilgaamžė, todėl jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiškas dizainas leidžia ją naudoti taškiniuose šviestuvuose, bėgelių sistemose ir dekoratyviniuose šviestuvuose.
Maksimalus ryškumas ir tikslus apšvietimas
Šalta šviesos spalva užtikrina labai ryškų ir švarų apšvietimą, kuris skatina susikaupimą ir tikslumą. Dėl šaltesnės spalvos ji užtikrina puikų detalių matomumą ir yra ideali darbo bei techninėms patalpoms.
Šis šviesos tipas ypač tinka dirbtuvėms, garažams, biurams ar vietoms, kur akcentuojamas našumas ir funkcionalumas. Šalta šviesos spalva veikia energingai, tinkamai apšvietus nevargina akių ir padeda išlaikyti dėmesį net atliekant sudėtingesnes užduotis.
| lizdas (lempos laikiklis) | GU10 |
|---|---|
| šviesi spalva | šalta balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 39 W |
| šviesos srautas | 450 lm |
| maitinimas | 4 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | MR16 |
| spalvos temperatūra | 6 500 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 113 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | E |
| spindulio kampas | 100° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0.50 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 50 × 50 × 58 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |