LED lemputė Classic MR16 balta/ GU10 / 7 W (72 W) / 1000 lm / Neutrali balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZQ8D63 |
| Produkto numeris | 1525730435 |
| EAN | 8592920152270 |
Patobulintas turinys
LED lemputė su GU10 lizdu yra moderni ir energiją taupanti alternatyva klasikinėms halogeninėms lemputėms. Dėl didelio šviesos efektyvumo ji suteikia ryškų ir tolygų apšvietimą, sunaudodama minimaliai energijos, o tai sumažina eksploatacijos išlaidas.
Ji iš karto įsižiebia visu pajėgumu ir yra ilgaamžė, todėl jos nereikia dažnai keisti. Kompaktiškas dizainas leidžia ją naudoti taškiniuose šviestuvuose, bėgelių sistemose ir dekoratyviniuose šviestuvuose.
Natūralus ir funkcionalus apšvietimas
Neutralios spalvos šviesa užtikrina subalansuotą šiltų ir šaltų atspalvių santykį bei natūralų, ryškų apšvietimą be spalvų iškraipymų. Ji idealiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas geras matomumas ir koncentracija, bet kartu ir maloni atmosfera.
Neutralios spalvos šviesa ypač tinka virtuvėms, vonios kambariams, darbo kambariams ar koridoriams. Ji skatina koncentraciją, nevargina akių ir tinka ilgalaikiam naudojimui kasdieniame gyvenime.
| lizdas (lempos laikiklis) | GU10 |
|---|---|
| šviesi spalva | neutrali balta |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 72 W |
| šviesos srautas | 1 000 lm |
| maitinimas | 7 W |
| technologija | LED |
|---|---|
| tamsėjantis | ne |
| forma | MR16 |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | klasikinis |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 143 lm/W |
| energijos efektyvumo klasė | D |
| spindulio kampas | 100° |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| energijos faktorius | 0.50 |
| jungimo ciklų skaičius | 30 000 |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| lustų tipas | SMD |
| lustų skaičius | – |
| įtampa | 220-240 V~ |
| dažnis | 50/60 Hz |
| matmenys | 50 × 50 × 58 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| perdavimo dažnis | – |