LED lineārais gaismeklis MINO 40W, neitrāli balts
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZAB902 |
| Produkto numeris | 1546902000 |
| EAN | 8592920141809 |
Patobulintas turinys
Modernūs linijiniai LED šviestuvai su neutralios baltos spalvos šviesa yra idealus pasirinkimas biurams, dirbtuvėms, techninėms patalpoms ir komercinėms patalpoms. Dėl didelio šviesos efektyvumo (110 lm/W) jie užtikrina didelį šviesos srautą ir mažą energijos suvartojimą. Platus 120° spinduliavimo kampas užtikrina tolygų apšvietimą be ryškių šešėlių.
Šviestuvo montavimas yra suprojektuotas taip, kad būtų kuo greitesnis ir patogesnis. Išgalvota konstrukcija leidžia lengvai pritvirtinti ir greitai prijungti, todėl montavimas nebus sudėtingas ir nereikės ilgų pasiruošimų. Dėl to šviestuvas idealiai tinka ne tik naujoms instaliacijoms, bet ir greitam esamų šviestuvų keitimui.
Neutrali balta šviesa, kurios spalvinė temperatūra yra 4000 K, sukuria subalansuotą ir natūralų apšvietimą, kuris nėra nei per šiltas, nei per šaltas. Ji skatina susikaupimą, gerina orientaciją erdvėje ir yra ideali vietoms, kuriose reikia aiškios ir tolygios šviesos ilgesnį laiką.
| matmenys | 1 200 × 75,5 × 24,5 mm |
|---|---|
| šviesi spalva | neutrali balta |
| IP kategorija | IP20 |
| maitinimas | 40 W |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
|---|---|
| korpuso spalva | baltas |
| dažnis | 50/60 Hz |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| medžiaga | plastikas (PC) |
| sklaidytuvo medžiaga | plastikas (PC) |
| gnybto medžiaga | be segtukų |
| korpuso medžiaga | plastikas (PC) |
| tamsėjimo funkcija | ne |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | nenurodyta |
| įtampa | 220–240 V |
| srovė | 180 mA |
| per instaliaciją | nenurodyta |
| darbinės temperatūros amplitudė | nuo –20 °C iki +40 °C |
| mechaninio poveikio apsauga | IK06 |
| šviesos srautas | 4 400 lm |
| išvestis liumenais veikiant avariniu režimu | nenurodyta |
| apsaugos klasė | II |
| sklaidytuvo tipas | pieninis |
| montavimo tipas | pridėtas |
| valdymo tipas | nenurodyta |
| spindulio kampas | 120° |
| baterijos tarnavimo laikas | nenurodyta |
| garantija baterijai | nenurodyta |
| šviesos šaltinis | LED |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |