LED lubinis šviestuvas TIVI, A CLASS, apvalus, baltas, 19W, IP44, Neutrali balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZM3409 |
| Produkto numeris | 1539085190 |
| EAN | 8592920149249 |
Patobulintas turinys
„TIVI“ šviestuvai derina modernų dizainą, patikimą veikimą ir ekonomišką eksploataciją. Jie užtikrina tolygų neutralų apšvietimą (4 000 K), lengvą montavimą ant paviršiaus bei atsparumą drėgmei ir dulkėms (IP44), todėl yra idealus sprendimas namams ir komercinėms patalpoms, kur reikalingas kokybiškas ir stabilus apšvietimas.
Dėl paviršinio montavimo TIVI šviestuvų įrengimas yra greitas ir nesudėtingas. Nebereikės sudėtingų įleidimo darbų ar pritaikymų – šviestuvą lengvai pritvirtinsite ir iškart galėsite mėgautis tolygiu ir maloniu apšvietimu. Įrengimo paprastumas dera su moderniu dizainu ir patikimu veikimu.
Neutrali balta šviesa sukuria malonią ir natūralią aplinką. Ji išryškina detales, išlaiko jaukią atmosferą ir tuo pačiu yra pakankamai ryški kasdienėms veikloms – tai idealus stiliaus ir funkcionalumo derinys.
Šviesa, kuria galite pasitikėti
„TIVI“ šviestuvams suteikiama pratęsta 5 metų garantija, kuri patvirtina jų kokybę ir patikimumą. Dėl to galite būti tikri, kad jie ilgai veiks be problemų, ir kasdien mėgautis patogiu bei saugiu apšvietimu.
| laikymas | lubos / siena |
|---|---|
| šviestuvo tipas | klasikinis šviestuvas |
| montavimo tipas | pridėtas |
| forma | apskritimas |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| maitinimas | 19 W |
| IP kategorija | IP44 |
| nuotolinio valdymo pultas | ne |
| judesio jutiklis | ne |
| tamsėjimo funkcija | ne |
| matmenys | skersmuo 380 × 100 mm |
|---|---|
| korpuso spalva | baltas |
| šviesos srautas | 3 000 lm |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 170 W |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | TIVI |
| įtampa | 220–240 V~ |
| spindulio kampas | 120° |
| montavimo anga | – |
| šviesos šaltinis | LED |
| UGR< | – |
| korpuso medžiaga | metalo lakštas |
| tarnavimo laikas | 50 000 valandų |
| jutiklio aptikimo diapazonas | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| sklaidytuvo medžiaga | plastikas |
| maitinimo šaltinio išėjimo srovė | – |
| kategorija | PROFI |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| nemirguliuoja | nemirksi |
| protokolas | – |
| dažnis | 50/60 Hz |
| perdavimo dažnis | – |
| LGP medžiaga | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| srovė | 144 mA |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 158 lm/W |
| sklaidytuvo tipas | pieninis |
| kitos funkcijos | – |
| energijos faktorius | > 0,5 |
| programėlės kalbos | – |
| pakuotės turinys | – |
| į vonią | taip |
| į virtuvę | taip |
| į svetainę, miegamąjį ir vaikų kambarį | taip |
| į koridorių ir ant laiptų | taip |
| į dirbtuves ir garažą | taip |
| į sodą ir balkoną | taip |
| į kabinetą | taip |
| garantijos laikotarpis | 5 metai |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |