LED lubinis šviestuvas TIVI, A CLASS, MW sensor,apvalus, baltas, 8,6W, IP44, Neutr. balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZM3406M |
| Produkto numeris | 1539085900 |
| EAN | 8592920149218 |
Patobulintas turinys
Šviestuvas „TIVI“ derina modernų dizainą, patikimą veikimą ir ekonomišką eksploataciją. Dėl integruoto mikrobangų jutiklio jis automatiškai įsižiebia, kai pastebi judesį, užtikrindamas patogumą ir energijos taupymą. Jis skleidžia tolygų neutralų šviesos srautą (4 000 K), yra lengvai montuojamas ant sienos ir atsparus drėgmei bei dulkėms (IP44), todėl yra idealus pasirinkimas koridoriams, prieigoms ir kitoms vidaus erdvėms.
Išmanusis šviestuvas, kuris įsižiebia dar prieš jums jį pastebint
Dėl integruoto mikrobangų jutiklio šviestuvas atpažįsta kiekvieną judesį ir nedelsdamas apšviečia patalpą būtent tada, kai to reikia. Jau nebereikės be reikalo įjungti šviesos ar klampoti tamsoje – šviesa įsijungia savaime, taupo energiją ir užtikrina maksimalų komfortą. Pažangi jutiklio technologija kiekvienam kambariui suteikia komforto, saugumo ir modernaus stiliaus derinį.
Dėl montavimo ant paviršiaus TIVI šviestuvų įrengimas yra greitas ir nesudėtingas. Jau nebereikia sudėtingų įleidimo ar pritaikymo darbų – šviestuvą lengvai pritvirtinsite ir iš karto galėsite mėgautis tolygiu ir maloniu apšvietimu. Montavimo paprastumas dera su moderniu dizainu ir patikimu veikimu
Neutrali balta šviesa sukuria malonią ir natūralią aplinką. Ji išryškina detales, išlaiko jaukią atmosferą ir tuo pačiu yra pakankamai ryški kasdienėms veikloms – tai idealus stiliaus ir funkcionalumo derinys.
Šviesa, kuria galite pasitikėti
„TIVI“ šviestuvams suteikiama pratęsta 5 metų garantija, kuri patvirtina jų kokybę ir patikimumą. Dėl to galite būti tikri, kad jie ilgai veiks be problemų, ir kasdien mėgautis patogiu bei saugiu apšvietimu.
| laikymas | lubos / siena |
|---|---|
| šviestuvo tipas | klasikinis šviestuvas |
| montavimo tipas | pridėtas |
| forma | apskritimas |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| maitinimas | 8,6 W |
| IP kategorija | IP44 |
| nuotolinio valdymo pultas | ne |
| judesio jutiklis | MW |
| tamsėjimo funkcija | ne |
| matmenys | skersmuo 325 × 90 mm |
|---|---|
| korpuso spalva | baltas |
| šviesos srautas | 1 440 lm |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 90 W |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | TIVI |
| įtampa | 220–240 V~ |
| spindulio kampas | 120° |
| montavimo anga | – |
| šviesos šaltinis | LED |
| UGR< | – |
| korpuso medžiaga | metalo lakštas |
| tarnavimo laikas | 50 000 valandų |
| jutiklio aptikimo diapazonas | 10 m |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| sklaidytuvo medžiaga | plastikas |
| maitinimo šaltinio išėjimo srovė | – |
| kategorija | PROFI |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| nemirguliuoja | nemirksi |
| protokolas | – |
| dažnis | 50/60 Hz |
| perdavimo dažnis | – |
| LGP medžiaga | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| srovė | 71 mA |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 168 lm/W |
| sklaidytuvo tipas | pieninis |
| kitos funkcijos | – |
| energijos faktorius | > 0,5 |
| programėlės kalbos | – |
| pakuotės turinys | – |
| į vonią | taip |
| į virtuvę | taip |
| į svetainę, miegamąjį ir vaikų kambarį | taip |
| į koridorių ir ant laiptų | taip |
| į dirbtuves ir garažą | taip |
| į sodą ir balkoną | taip |
| į kabinetą | taip |
| garantijos laikotarpis | 5 metai |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |